بررسی تخصصی

انتظار می رود تبلیغات سالانه بازگشت به مدرسه اپل از این هفته آغاز شود

طبق گفته های اپل، تبلیغ سالانه بازگشت به مدرسه برای دانش آموزان این هفته در ایالات متحده آغاز می شود بلومبرگمارک گورمن. او امروز در توییتی گفت که این تبلیغات احتمالاً از روز سه‌شنبه و پس از معرفی مک‌های جدید در WWDC در روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

ویژگی اپل بازگشت به مدرسه 2022
تبلیغات سال گذشته یک گیفت کارت رایگان اپل به ارزش حداکثر 150 دلار با خرید یک مک یا آی پد واجد شرایط ارائه کرد، در حالی که AirPods رایگان در سال 2021 ارائه شد. این کالای رایگان علاوه بر تخفیف های آموزشی استاندارد اپل است، با دانش آموزانی که قبلاً می توانند بین این موارد دریافت کنند. 5% و 10% تخفیف برای اکثر مک‌ها، آیپدها و نمایشگرهای اپل.

این ترفیع معمولاً برای دانش‌آموزانی که در کالج یا دانشگاه تحصیل می‌کنند یا در آن پذیرفته می‌شوند، اساتید و کارکنان مؤسسات آموزش عالی، والدینی که از طرف یک دانش‌آموز واجد شرایط خرید می‌کنند، کارمندان یک مؤسسه K-12، و سایرین منتخب در دسترس است.

این پیشنهاد احتمالاً همزمان با ایالات متحده در کانادا و چند هفته بعد در کشورهای اروپایی و آسیایی عرضه خواهد شد.

طبق گزارش Gurman، اپل قصد دارد در جریان سخنرانی WWDC خود در روز دوشنبه یک مک بوک ایر بزرگتر 15 اینچی با تراشه M2 را معرفی کند. او همچنین اشاره کرد که اپل در حال آزمایش مدل‌های جدید مک استودیو با تراشه‌های M2 Max و M2 Ultra است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا