بررسی تخصصی

اپل نسخه‌های نمایشی هدست جدید AR/VR را ارائه می‌کند

اپل در رویداد آتی اپل پارک WWDC 2023 قصد دارد به برخی از توسعه دهندگان و شرکت کنندگان فرصتی برای آزمایش هدست AR/VR جدید پس از معرفی آن ارائه دهد. بلومبرگمارک گورمن.

اپل یک “ساختار” جدید در پردیس اپل پارک ساخت که برای ارائه دموهای عملی کنترل شده هدست طراحی شده است. منطقه آزمایش در زمین بسکتبال در ‌اپل پارک، نزدیک مرکز تناسب اندام در دسترس کارمندان است.

تظاهراتی به اعضای رسانه ها و برخی از توسعه دهندگان در این رویداد داده خواهد شد، اما این منطقه برای تجربیات عملی در طول تابستان استفاده خواهد شد. اپل ممکن است توسعه دهندگان را به طور مداوم به Apple Park دعوت کند تا به آنها اجازه دهد هدست را برای اهداف توسعه برنامه آزمایش کنند.

همچنین یک منطقه عملی در تئاتر استیو جابز برای نمایش سخت افزار پس از سخنرانی اصلی وجود خواهد داشت. تجربه‌های عملی باعث می‌شود که اپل FaceTime را در VR، محتوای Apple TV+ و بازی‌ها نشان دهد. به مشتریانی که دارای شرایط انتخابی مانند میگرن، سرگیجه، سندرم پس از ضربه مغزی، و آسیب های مغزی تروماتیک گذشته هستند، نسبت به استفاده از هدست هشدار داده می شود.

اگر تجربه عملی مشابه رویدادهای قبلی باشد، توسعه دهندگان و اعضای رسانه می توانند هدست را بلافاصله بعد از سخنرانی اصلی آزمایش کنند. کارمندان اپل تظاهرات کوتاه و کنترل شده ای را ارائه خواهند کرد.

هدست AR/VR پس از WWDC برای فروش در دسترس نخواهد بود و در واقع چندین ماه پس از اولین نمایش عرضه خواهد شد. تولید انبوه هنوز آغاز نشده است و آخرین اطلاعات حاکی از راه اندازی آن قبل از تعطیلات دسامبر است.

رویداد اصلی WWDC 2023 اپل قرار است در ساعت 10 صبح روز دوشنبه 5 ژوئن به وقت اقیانوس آرام برگزار شود.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا