بررسی تخصصی

هدست ویژن پرو اپل دارای هدبندهای قابل تعویض و مهر و موم نور است

به نظر می رسد که هدست ویژن پرو اپل، با وجود شایعات در مورد گزینه های رنگی متعدد، تنها در رنگ نقره ای عرضه خواهد شد، اما برخی از سطوح سفارشی سازی از طریق لوازم جانبی هدست در دسترس خواهد بود.

اجزای ویژن پرو
یک “Light Seal” وجود دارد که به صورت مغناطیسی به صفحه نمایش هدست متصل می شود و یک تناسب محکم بین دستگاه و صورت کاربر ایجاد می کند تا جلوی نور را بگیرد و همچنین یک هدبند وجود دارد که در پشت سر قرار می گیرد تا هدست را نگه دارد. درجا. هر دو قابل جابجایی هستند و قابل تعویض هستند.

اپل قصد دارد Light Seal را در طیف گسترده ای از گزینه های اندازه و شکل ارائه دهد. آهنرباها در Light Seal به صفحه نمایش خمیده می چسبند و داشتن اندازه مناسب بسیار مهم است. لایت سیل باید محکم روی صورت قرار بگیرد تا نور را از بین ببرد.

هدبند به نوارهای صوتی می‌چسبد که شامل بلندگوهایی است که صدای فضایی را ارائه می‌کنند. اپل این هدبند را از یک ماده بافتنی انعطاف‌پذیر و سه بعدی با ساختاری آجدار طراحی کرده است که برای پوشیدن راحت طراحی شده است. این در حالی که کشش را ارائه می دهد قابل تنفس است و صفحه مناسب اندازه سر هر فرد را سفارشی می کند.

اپل هنگام معرفی ویژن پرو گفت که می‌توان هدبند را برداشته و با اندازه‌های مختلف تعویض کرد، که نشان می‌دهد هدبندها با گزینه‌های اندازه نیز عرضه می‌شوند. اپل همچنین گفت که می توان از “نوع متفاوتی از باند” استفاده کرد، بنابراین این امکان برای اپل وجود دارد که در آینده باندهای Apple Vision دیگر را بسازد.

همچنین فرصت‌هایی برای تولیدکنندگان شخص ثالث برای ایجاد لوازم جانبی مهر و موم و نوار برای Apple Vision وجود دارد و ما قبلاً برخی از گزینه‌های باند شخص ثالث را دیده‌ایم. در آینده، Apple Vision ممکن است بسیار شبیه به Apple Watch کار کند و باندهای زیادی را انتخاب کنید.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا