بررسی تخصصی

اپل شرکت هدست‌های واقعیت افزوده Mira Behind Mario Kart Ride را در Super Nintendo World خریداری کرد

تنها یک روز پس از اینکه اپل هدست ویژن پرو خود را معرفی کرد، آستانه گزارش‌ها حاکی از آن است که اپل استارت‌آپ هدست‌های واقعیت افزوده Mira را خریداری کرده است، شرکتی که بیشتر در بین مردم به دلیل ارائه هدست‌های مورد استفاده در سواری‌های Mario Kart در Super Nintendo World در یونیورسال استودیو ژاپن و یونیورسال استودیو هالیوود شناخته شده است.

میرا ماریو کارت سواری جهانی
آستانه بن تافت، مدیرعامل Mira می‌گوید، یک عکس خصوصی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که تعدادی از نشان‌های کارمند اپل را با این نظر نشان می‌دهد که “هیجان زده برای فصل بعدی میرا، در اپل :). سفر 7 ساله از اتاق خوابگاه تا خرید.” حداقل 11 کارمند میرا به اپل پیوسته اند، که اساسا با انتشار بیانیه مطبوعاتی استاندارد خود، خرید را تایید کرد. آستانه، فقط می گوید که “ما معمولاً در مورد هدف یا برنامه های خود بحث نمی کنیم.”

علاوه بر شراکت سواری Mario Kart، میرا در قراردادهای نظامی نیز شرکت داشته و هدست های خود را برای استفاده در تنظیمات تولید و استخراج تبلیغ کرده است، اما بعید است که بیشتر این تلاش ها تحت مالکیت اپل ادامه یابد.

واضح است که اپل قبلاً تخصص قابل توجهی در واقعیت افزوده و مجازی ایجاد کرده است، بنابراین دقیقاً مشخص نیست که چرا Mira را خریداری کرده است، اما احتمالاً به ادامه تقویت استعدادهای خود در این زمینه یا شاید حقوق مالکیت معنوی مربوط می شود.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا