بررسی تخصصی

WatchOS 10 محدودیت شارژ بهینه شده را به مدل های بیشتر اپل واچ افزایش می دهد

با watchOS 9 در Apple Watch Ultra، اپل یک ویژگی باتری جدید به نام Optimized Charge Limit را معرفی کرد که از یادگیری ماشینی روی دستگاه برای تجزیه و تحلیل استفاده روزانه شما و تعیین پویا حداکثر محدودیت شارژ برای ساعت شما استفاده می کند.

WatchOS 10 محدودیت شارژ بهینه شده را به مدل های بیشتر اپل واچ افزایش می دهد
WatchOS 10 که اکنون به عنوان نسخه بتای توسعه‌دهنده در دسترس است و در اواخر امسال برای همه کاربران عرضه می‌شود، این محدودیت شارژ بهینه‌شده را به مدل‌های دیگر اپل واچ، از جمله Apple Watch SE، Series 6، Series 7 و Series 8 گسترش می‌دهد. هر مدل جدیدی که بعداً منتشر شود. در کنار انتشار عمومی واچ او اس 10 بدون شک از این ویژگی نیز پشتیبانی خواهد کرد.

Optimized Charge Limit توسعه ای از ویژگی Optimized Battery Charging است که منتظر می ماند تا باتری شما کاملاً شارژ شود تا درست قبل از اینکه دستگاه شما انتظار نیاز به Apple Watch خود را داشته باشد تا از تحلیل رفتن باتری به دلیل شارژ بیش از حد جلوگیری کند. محدودیت شارژ بهینه با پیش بینی میزان عمر باتری که در هر روز معین به آن نیاز دارید و فقط تا سطحی که برای نیازهای مورد انتظار شما کافی است شارژ می شود، این را افزایش می دهد.

در نتیجه، در برخی روزها اپل واچ شما ممکن است تا 100 درصد شارژ شود، در حالی که در روزهای دیگر ممکن است تنها 80 درصد یا 90 درصد شارژ شود. این ویژگی اختیاری است اما به‌طور پیش‌فرض روشن است و تنها در مکان‌هایی که زمان زیادی را در خانه یا محل کار سپری می‌کنید، درگیر می‌شود، با توجه به این که مکان‌هایی که کمتر از آن بازدید می‌کنید به احتمال زیاد تأثیرات غیرقابل پیش‌بینی بر استفاده از ساعت و الگوهای شارژ شما خواهند داشت. .

همچنین می‌توانید با ضربه زدن روی نماد شارژ باز پس از اتصال به شارژر و انتخاب گزینه «Charge to Full Now»، محدودیت شارژ بهینه‌شده برنامه‌ریزی شده را به صورت دستی لغو کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه مدیریت محدودیت شارژ بهینه، نحوه انجام این ویژگی را بررسی کنید.

(با تشکر، @aaronp613!)

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا