بررسی تخصصی

چگونه اپل ویژن پرو با مک کار می کند

Apple Vision Pro یک دستگاه سخت افزاری مستقل است که دارای پردازنده های خاص خود است و برای کار کردن نیازی به اتصال به مک یا آیفون ندارد، اما می تواند با سایر دستگاه های اپل ارتباط برقرار کند. برای مثال، با مک، ویژن پرو می تواند به عنوان نمایشگر مک عمل کند.

اپل ویژن پرو مک
اپل می گوید که یک ویژگی نمایش مجازی مک وجود دارد که به صورت بی سیم با مک کار می کند. می توانید صفحه نمایش مک خود را به Vision Pro بیاورید و آن را در هر جایی از فضا قرار دهید. شما می توانید هر یک از برنامه های مک خود را به صورت جداگانه ببینید و آنها را به گونه ای مرتب کنید که برای شما مناسب باشد.

به گفته اپل، ویژن پرو در صورت استفاده با مک به عنوان یک نمایشگر خصوصی و قابل حمل 4K عمل می کند. هنگام استفاده از هدست Apple Vision، اتصال به سادگی مشاهده یک مک سازگار است.

دسکتاپ اپل ویژن پرو مک
می توانید لوازم جانبی Mac را به Vision Pro متصل کنید، از جمله Magic Keyboard و Magic Trackpad برای مقاصد ورودی. اتصال لوازم جانبی بلوتوث اجازه می دهد تا یک گردش کار معمولی مک همچنان استفاده شود و نمایشگر با Vision Pro جایگزین شود.

ویژن پرو قرار است در اوایل سال 2024 راه اندازی شود، بنابراین تا زمانی که به آن تاریخ نزدیک شود، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه عملکرد آن به عنوان یک جایگزین واقعی نمایشگر مک نخواهیم داشت. قیمت این هدست از 3499 دلار شروع می شود.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا