بررسی تخصصی

اپل رویدادهای “Beyond WWDC” را برای توسعه دهندگان به اشتراک می گذارد، لیست های پخش موزیک اپل را بارگذاری می کند

اپل برخی از توسعه دهندگان را برای تماشای رویداد اصلی WWDC در Apple Park در کوپرتینو، کالیفرنیا دعوت کرده است، اما برای کسانی که نمی توانند در آن شرکت کنند، اپل مجموعه ای از رویدادهای “Beyond WWDC” را که هفته آینده برگزار می شود، برجسته کرده است. این رویدادها برای توسعه دهندگانی طراحی شده اند که می خواهند برای یادگیری، شبکه و موارد دیگر ملاقات کنند.

کد wwdc 2023 new worlds
رویدادهایی با مضمون WWDC در سراسر جهان، از جمله آنلاین، برگزار می‌شود. تعدادی از مهمانی‌های تماشایی، به‌عنوان مثال، در مکان‌هایی مانند کپنهاگ، هلسینکی، توکیو و استانبول همراه با تعدادی از جلسات WWDC برگزار می‌شود.

توسعه دهندگانی که علاقه مند هستند می توانند از طریق وب سایت توسعه دهندگان اپل لیستی از فعالیت ها را برای شرکت در آن بیابند.

برای اینکه توسعه دهندگان و مشتریان در حال و هوای موج جدیدی از اعلامیه ها باشند، اپل فهرست پخش WWDC23 Power Up را نیز به اشتراک گذاشته است که در Apple Music در دسترس است. این لیست پخش دارای آهنگ هایی از Dua Lipa، Romy، Diplo، Miley Cyrus، Post Malone، Calvin Harris، Coi Leray و غیره است.

WWDC قرار است هفته آینده برگزار شود و با یک رویداد کلیدی که دوشنبه 5 ژوئن ساعت 10 صبح به وقت اقیانوس آرام برگزار می شود، شروع می شود.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا