بررسی تخصصی

شایعه Sketchy ادعا می کند هدست اپل در شش رنگ و دو ظرفیت ذخیره سازی در دسترس خواهد بود

هدست AR/VR شایعه شده اپل در شش رنگ در دسترس خواهد بود. حساب توییتر @billbil_kun، که قبل از معرفی این دستگاه در اوایل سال جاری، به طور دقیق برگه مشخصات گلکسی اس 23 اولترا سامسونگ را فاش کرد.

apple ar concept kane purple

در یک پست وبلاگ امروز در وب سایت معاملات فرانسوی Dealabs، توسط معتاد آیفونفاش کننده ناشناس ادعا کرد که هدست اپل در رنگ های مشکی، آبی، خاکستری، سبز، صورتی و ششمین رنگ نامشخص عرضه خواهد شد. آنها همچنین ادعا کردند که این هدست حداقل دو گزینه ظرفیت ذخیره سازی شامل 128 و 256 گیگابایت خواهد داشت.

به دلایل مختلف باید با این شایعه با شک و تردید برخورد کرد. اول، شش رنگ و حداقل دو ظرفیت ذخیره‌سازی منجر به حداقل دوازده SKU محصول می‌شود که برای هدست‌هایی که انتظار می‌رود محصولی پیشرفته و با قیمت حدود 3000 دلار باشد، به‌طور غیرعادی بالا به نظر می‌رسد. دوم، مشخص نیست که آیا اپل برای ارائه هر دو گزینه ذخیره سازی 128 و 256 گیگابایتی زحمت می کشد، با توجه به اینکه احتمالاً تفاوت قیمت ناچیزی بین ظرفیت ها وجود دارد یا خیر. و سوم، به نظر نمی‌رسد که این افشاکننده هیچ سابقه‌ای با شایعات اپل داشته باشد، علیرغم اینکه اطلاعات دقیقی از سامسونگ و بازی‌های ویدیویی دارد.

یکی از احتمالاتی که این شایعه را کمی باورپذیرتر می‌کند این است که گزینه‌های رنگی برای بند سر است که به طور بالقوه می‌تواند مانند بالشتک‌های گوش AirPods Max قابل تعویض باشد. با این حال، هنوز جای سوال است که آیا اپل با پیچیدگی‌های تولیدی اضافه‌شده همراه با گزینه‌های رنگی اضافی برای هدست‌هایی که تخمین زده می‌شود در سال اول عرضه در حجم کم عرضه می‌شوند، زحمت بکشد یا خیر.

انتظار می‌رود اپل این هدست را در جریان سخنرانی WWDC خود در روز دوشنبه معرفی کند، بنابراین ما تنها سه روز دیگر تا اطلاع از صحت این شایعه فاصله داریم.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا