بررسی تخصصی

Gurman: اپل ممکن است در WWDC از حذف عبارت «Hey Siri» خبر دهد

طبق گفته‌ها، اپل ممکن است تغییر عمده‌ای را در سیری اعلام کند که از عبارت آغازگر «Hey Siri‌» که در حال حاضر برای فراخوانی دستیار مجازی در کنفرانس WWDC در هفته آینده مورد نیاز است، تغییر خواهد کرد. بلومبرگمارک گورمن.

سیری فیل شیلر
در یک توئیت جدیدگورمان بار دیگر تاکید کرد که تغییر عبارت ماشه سیری برای هفته آینده امکان پذیر است. در ماه نوامبر، گورمن گزارش داد که اپل در حال کار بر روی راهی است که سیری بتواند دستورات را بدون نیاز به استفاده از “Hey Siri‌” به عنوان یک عبارت ماشه درک کند و به آنها پاسخ دهد. درعوض، کاربران به سادگی باید بگویند «‌سیری‌».

این شرکت در حال کار بر روی ابتکاری است تا عبارت “Hey in the trigger” را حذف کند تا کاربر فقط باید “Siri” را همراه با یک دستور بگوید. اگرچه ممکن است تغییر کوچکی به نظر برسد، ایجاد سوئیچ یک چالش فنی است که به مقدار قابل توجهی آموزش هوش مصنوعی و کار مهندسی اساسی نیاز دارد.

این پیچیدگی شامل این است که سیری بتواند عبارت “Siri” را در چندین لهجه و گویش مختلف درک کند. داشتن دو کلمه – “Hey Siri” – احتمال اینکه سیستم به درستی سیگنال را دریافت کند، افزایش می دهد.

این تغییر سیری را به دستیار صوتی آمازون نزدیک‌تر می‌کند که می‌تواند به سادگی با شروع یک فرمان با «الکسا» فعال شود. گورمن افزود که اپل همچنین در حال کار بر روی یکپارچگی عمیق‌تر Siri با برنامه‌ها و سرویس‌های شخص ثالث است تا به لطف زمینه‌های اضافی، کمک‌های بهتری ارائه کند.

گورمن در ابتدا گفت که انتظار می‌رود تغییرات سیری در سال‌های 2023 یا 2024 اعمال شود، اما آخرین توییت او نشان می‌دهد که این یک احتمال مشخص برای WWDC در هفته آینده است.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا