بررسی تخصصی

Apple Maps به شما امکان سفارش غذا، خرید بلیط، رزرو هتل، رزرو شام و موارد دیگر را می دهد.

کاربران Apple Maps به زودی می‌توانند از طریق کسب‌وکارهای شرکت‌کننده، غذا یا خواربار سفارش دهند، بلیت بخرند، هتل یا شام را رزرو کنند، زمان‌های نمایش فیلم را ببینند، قرار ملاقات بگذارند و کارهای بیشتری را مستقیماً در برنامه انجام دهند.


یک ابزار رایگان Business Connect که امروز توسط اپل معرفی شد به مشاغل اجازه می‌دهد کارت موقعیت مکانی خود را در برنامه Maps با نشان‌واره برند، تصاویر و سایر اطلاعات کلیدی، مانند تبلیغات ویژه یا آیتم‌های منوی فصلی در رستوران سفارشی کنند. کسب‌وکارها همچنین می‌توانند به کاربران اجازه دهند به اقدامات مختلفی مانند سفارش مواد غذایی از طریق Instacart، رزرو شام از طریق OpenTable، رزرو هتل در Booking.com و موارد دیگر دسترسی داشته باشند.

اپل می‌گوید که این گزینه‌های جدید از امروز برای مشاغل در ایالات متحده در دسترس هستند و در ماه‌های آینده در دسترس کسب‌وکارهای جهانی قرار خواهند گرفت، بنابراین شروع به کار این قابلیت کمی طول می‌کشد. کسب‌وکارها همچنین می‌توانند نحوه نمایش اطلاعات کلیدی در برنامه پیام‌ها، برنامه کیف پول و رابط Siri را سفارشی کنند.

هنگامی که یک کسب و کار با Apple ID جدید یا موجود وارد Business Connect شد و اپل کسب و کار را تأیید کرد، می‌تواند مکان(های) خود را ادعا کند و با استفاده از وب‌سایت سلف‌سرویس، به‌روزرسانی و شخصی‌سازی کارت مکان خود را به صورت رایگان آغاز کند.

ادی کیو، مدیر خدمات اپل گفت: «ما Business Connect را ایجاد کردیم تا به کاربران اپل در سراسر جهان دقیق‌ترین اطلاعات را در مورد مکان‌های غذا خوردن، خرید، سفر و موارد دیگر ارائه دهیم. “Apple Business Connect به هر صاحب کسب و کاری ابزارهایی را می دهد که برای ارتباط مستقیم با مشتریان نیاز دارند و کنترل بیشتری بر نحوه مشاهده و تعامل میلیاردها نفر از مردم با محصولات و خدمات آنها هر روز در اختیار دارند.”

بررسی: داک Thunderbolt 4 Satechi اتصال به مک را گسترش می‌دهد
>

اطلاعات بیشتر در وب سایت Apple Business Connect موجود است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا