بررسی تخصصی

اپل تزریق تبلیغات به نتایج جستجوی اپلیکیشن Maps را به صورت داخلی آزمایش کرده است

اپل قصد دارد با گسترش تبلیغات خود به اپلیکیشن های بیشتر، درآمد تبلیغات خود را از 4 میلیارد دلار در سال به رقمی دو رقمی افزایش دهد. بلومبرگمارک گورمن.

ویژگی سه بعدی نقشه های اپل
در حال حاضر، تبلیغات اپل در جستجوهای برنامه App Store ظاهر می‌شوند، جایی که توسعه‌دهندگان برای نقاط ارتقا یافته در نتایج و همچنین تبلیغات استاندارد بیشتری که در برنامه‌های News و Stocks ظاهر می‌شوند، پرداخت می‌کنند. اپل همچنین با تبلیغات در جریان پخش‌های بیسبال جمعه شب MLB درآمد کسب می‌کند، اما اکنون این شرکت می‌خواهد با گسترش حضور تبلیغات خود در برنامه‌های آیفون و آی‌پد بزرگ‌تر شود.

در آخرین نسخه خبرنامه «Power On» خود، گورمن می‌نویسد که تاد ترسی، معاون پلتفرم‌های تبلیغاتی اپل، می‌خواهد درآمد فعلی تبلیغات را سه برابر کند و اولین حرکت برای دستیابی به آن می‌تواند آوردن تبلیغات به اپلیکیشن Maps باشد. Gurman گزارش می دهد که اپل به صورت داخلی اضافه کردن نقاط حمایت شده در نتایج جستجوی Maps را آزمایش کرده است، و اگر آنها را برای کاربران Maps منتشر کند، می تواند شروعی برای گسترش گسترده تر باشد.

گورمن حدس می‌زند که اپل همچنین می‌تواند تبلیغات را به ویترین فروشگاه‌های دیجیتال برنامه‌های کتاب‌ها و پادکست‌های خود بیاورد، در حالی که اگر این شرکت از نتفلیکس و دیزنی پلاس پیروی کند با ارائه یک ردیف تبلیغاتی، می‌تواند یک عامل سودآورتر درآمد بیشتر باشد Apple TV+. .

اپل قبلاً اعلام کرده است که دامنه کسب‌وکار تبلیغاتی خود را در اپ استور گسترش می‌دهد، با قرارگیری‌های جدیدی که به صفحه «امروز» و همچنین صفحات برنامه‌های جداگانه می‌آیند، که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد برای اسلات‌ها خارج از برگه جستجو و جستجو پرداخت کنند. نتایج برای اولین بار

با این حال، اپل آگاه خواهد بود که حتی یک خزش ملایم به سایر بخش‌های نرم‌افزار اپل می‌تواند تجربه ممتازی را که کاربران از دستگاه‌هایش انتظار دارند خدشه‌دار کند، در حالی که آن را در معرض انتقادات فزاینده‌ای نسبت به چارچوب شفافیت ردیابی برنامه (ATT) قرار می‌دهد. برخی از حساب ها، تأثیر منفی قابل توجهی بر مشاغل بزرگ و کوچک داشتند.

قوانین ردیابی ATT اپل در حال حاضر بر اساس قانون رقابت در آلمان تحت بررسی است تا مشخص شود که آیا این قوانین برای اپل ترجیح می دهند یا مانعی برای برنامه های شخص ثالث هستند. اپل پیشنهاداتی مبنی بر اینکه چارچوب ATT آن به طور غیرمنصفانه به شرکت به ضرر اشخاص ثالث منتفع شده است، رد کرده است.

در اوایل سال جاری، مطالعه‌ای را در مورد تأثیر ATT انجام داد که توسط بخش بازاریابی مدرسه بازرگانی کلمبیا انجام شد. این مطالعه به این نتیجه رسید که اپل از زمان راه‌اندازی ویژگی حفظ حریم خصوصی بعید به نظر می‌رسد که سود مالی قابل‌توجهی داشته باشد، و ادعاهای خلاف آن حدس و گمان بوده و فاقد شواهد حمایتی هستند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا