بررسی تخصصی

اپل تعمیرات سلف سرویس را در اروپا گسترش می دهد و اکنون آیفون 15 و M2 مک را پوشش می دهد

اپل امروز اعلام کرد که برنامه Self Service Repair خود را برای پوشش سری آیفون 15 و مدل های مک با تراشه های M2، از جمله مک بوک پرو 14 و 16 اینچی، مک بوک ایر 15 اینچی، مک مینی، مک پرو و ​​مک گسترش داده است. مک استودیو.

برنامه تعمیر سلف سرویس اپل آیفون
اپل همچنین گفت که Self Service Repair اکنون برای کاربران اپل در 24 کشور اروپایی دیگر از جمله کرواسی، دانمارک، یونان، هلند، پرتغال و سوئیس در دسترس است. با آخرین توسعه، Self Service Repair اکنون از 35 محصول اپل در 33 کشور و 24 زبان پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، Apple Diagnostics for Self Service Repair امروز در ایالات متحده برای iPhone و Mac در دسترس است و سال آینده در اروپا در دسترس خواهد بود. جلسات عیب یابی Apple Diagnostics که برای کاربرانی با دانش و تخصص در تعمیر دستگاه های اپل در نظر گرفته شده است، به مشتریان این توانایی را می دهد که ارائه دهندگان خدمات مجاز اپل و ارائه دهندگان تعمیر مستقل اپل را برای تست دستگاه ها برای عملکرد و عملکرد بهینه قطعه، و همچنین شناسایی قطعاتی که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشند. .

برنامه Self Service Repair اپل که در سال 2022 راه اندازی شد، به گونه ای طراحی شده است که به صاحبان دستگاه های اپل اجازه می دهد تا تعمیرات خود را در خانه های خود با استفاده از قطعات اپل، کتابچه راهنمای تعمیر و ابزار انجام دهند.

برای انجام تعمیر، مشتریان ابتدا باید دفترچه راهنمای تعمیر محصول خود و تعمیر خاص را در وب سایت پشتیبانی اپل مرور کنند. پس از آن، آنها می توانند قطعات و ابزار مورد نیاز را از فروشگاه تعمیرات سلف سرویس سفارش داده و تعمیر را آغاز کنند.

به گفته این شرکت، این برنامه بخشی از تلاش های اپل برای “توسعه بیشتر دسترسی به تعمیرات” است. همانطور که گفته شد، اپل هشدار می دهد که “اکثریت قریب به اتفاق” مشتریان همچنان باید به یک ارائه دهنده تعمیر حرفه ای مانند فروشگاه اپل مراجعه کنند تا مطمئن شوند دستگاه های آنها ایمن و قابل اطمینان تعمیر می شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا