بررسی تخصصی

Apple Fitness+ برای اضافه کردن تمرینات کیک بوکسینگ، مدیتیشن خواب و موارد دیگر

اپل امروز اعلام کرد که کیک بوکسینگ به عنوان یک نوع تمرین کاردیوی کل بدن جدید در کنار تم کاملاً جدید مدیتیشن خواب، کانون‌های هنری جدید، فصل پنجم Time to Walk و غیره به Apple Fitness+ می‌آید.

Apple Fitness+ برای اضافه کردن تمرینات کیک بوکسینگ، مدیتیشن خواب و موارد دیگر
اپل می گوید که تمرینات کیک بوکسینگ می تواند به ایجاد تناسب اندام کامل، قدرت، استقامت، هماهنگی و تعادل کمک کند. هر تمرین شامل یک دور متمایز از حرکات و به دنبال آن یک دور نهایی است که حرکات قبلی را ترکیب می کند. هیچ تجهیزاتی لازم نیست و تمرینات 10، 20 یا 30 دقیقه خواهند بود. جیمی-ری هارتشورن و نز دالی – مربی جدیدی که به تیم Fitness+ می پیوندد – رهبری آن را بر عهده خواهند داشت. کیک بوکسینگ از دوشنبه 9 ژانویه بر روی این پلتفرم راه اندازی می شود.

Fitness+ همچنین دو مجموعه تمرینی جدید شامل “6 هفته برای شروع مجدد تناسب اندام” و “Level Up Your Core Training” را در 9 ژانویه و 23 ژانویه راه اندازی خواهد کرد. به غیر از Nez Dally، دو مربی جدید دیگر نیز قرار است به Fitness+ بپیوندند. تیم، با برایان کاکرین برای HIIT و جن لاو برای Strength.

Sleep به 9 موضوع دیگر در کتابخانه Apple Fitness+ Meditation می‌پیوندد و به کاربران کمک می‌کند قبل از خواب آرام شوند و به خواب بروند. کاربران تشویق می شوند که با برنامه مقدمه ای بر مدیتیشن برای خواب شروع کنند. مدیتیشن های خواب جدید هر هفته اضافه خواهد شد.

Artist Spotlight، که کل لیست پخش تمرینی را به یک هنرمند اختصاص می دهد، هفت تمرین جدید با حضور بیانسه و آهنگ های آخرین آلبوم او، “RENAISSANCE” ارائه خواهد کرد. Artist Spotlights on the Foo Fighters از 16 ژانویه در دسترس خواهد بود و پس از آن از 23 ژانویه در Bad Bunny قرار خواهد گرفت.

در فصل پنجم سریال Time to Walk مهمانانی از جمله جیمی لی کرتیس بازیگر نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب، آمبر رافین مجری برنامه تاک شو اواخر شب، بازیگر و بازیگر حضور خواهند داشت. MacRumors طرفدار جیسون سیگل، آشپز اسپانیایی و موسس World Central Kitchen خوزه آندرس، بازیگر و خواننده شریل لی رالف، قهرمان المپیک ناتان چن اسکیت باز، بازیگر و نویسنده کولمن دومینگو و بازیگر آلمانی نینا هوس.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا