بررسی تخصصی

هدست اپل ویژن پرو از درج های نسخه ای برای عینک پوشان پشتیبانی می کند

اپل امروز از Apple Vision Pro، یک هدست پوشیدنی افزوده و واقعیت مجازی رونمایی کرد. به دلیل نحوه قرار گرفتن هدست در برابر صورت، عینک را در خود جای نمی دهد، اما اپل برای کسانی که به لنزهای نسخه ای نیاز دارند راه حلی دارد.

لنزهای اپل ویژن پرو
اپل با زایس همکاری می کند تا درج های اپتیکال زایس را ارائه دهد که می تواند مطابق با نسخه بینایی هر فرد سفارشی شود. این درج ها به صورت مغناطیسی به لنزهای Vision Pro متصل می شوند و امکان مشاهده دقیق و ردیابی چشم را فراهم می کنند.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قیمت نسخه‌های زایس درج نشده است، اما اپل می‌گوید لوازم جانبی اصلاح بینایی به طور جداگانه فروخته می‌شود.

استفاده کنندگان عینک برای دریافت هدست به نسخه معتبر نیاز دارند و همه نسخه ها پشتیبانی نمی شوند، بنابراین محدودیت هایی وجود خواهد داشت که ممکن است برخی افراد را از استفاده از هدست باز دارد.

هدست ویژن پرو در اوایل سال 2024 عرضه می شود و قیمت آن از 3499 دلار شروع می شود.

داستان های محبوب

شرکت الکترونیک برزیلی اختلافات طولانی مدت علامت تجاری آیفون را احیا کرد

اپل درگیر یک مناقشه طولانی مدت در مورد علامت تجاری آیفون در برزیل بوده است که امروز توسط IGB Electronica، یک شرکت برزیلی لوازم الکترونیکی مصرفی که در ابتدا نام “iPhone” را در سال 2000 ثبت کرد، احیا شد. تلاش برای دریافت حقوق انحصاری علامت تجاری “iPhone”، اما در نهایت از دست رفت و اکنون پرونده به …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا