بررسی تخصصی

اپل کیت های توسعه Vision Pro را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد

هدست ویژن پرو اپل اولین دسته محصول جدید این شرکت از زمان اپل واچ است و شبیه هیچ دستگاه دیگری نیست. این سیستم عاملی به نام visionOS را اجرا می کند و توسعه دهندگان باید برنامه های واقعیت افزوده و مجازی را به طور خاص برای این هدست ایجاد کنند.

شیشه اپل ویژن پرو
برای اطمینان از وجود طیف گسترده ای از تجربیات در زمان راه اندازی، اپل در نظر دارد تا در آینده کیت های توسعه دهنده Apple Vision Pro را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد.

اپل می‌گوید که کیت‌های توسعه‌دهنده برای کمک به توسعه‌دهندگان ارائه می‌شود تا خلاقیت‌های خود را در Vision Pro زنده کنند و توانایی ساخت سریع، تکرار و آزمایش روی هدست را ارائه می‌دهند. توسعه دهندگان می توانند برای دریافت کیت درخواست دهند، اما اپل جزئیاتی در مورد زمان عرضه کیت ها ارائه نکرده است.

آخرین کیت توسعه‌دهنده‌ای که اپل ارائه کرد، یک مک مینی با تراشه سیلیکونی اپل در سال 2020 بود و برای کمک به انتقال از اینتل به سیلیکون اپل در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفت. اپل دستگاه های مک مینی را به قیمت 500 دلار فروخت، اما توسعه دهندگان مجبور شدند آنها را در پایان برنامه آزمایشی برگردانند.

اپل احتمالاً از توسعه‌دهندگان می‌خواهد که یک هدست Apple Vision Pro بخرند تا برنامه‌هایی برای آن بسازند، اما قیمت خرید شامل دسترسی به نرم‌افزار بتا، آزمایشگاه‌های توسعه‌دهندگان، انجمن‌های گفتگو، پشتیبانی فنی و سایر منابع خواهد بود اگر کیت توسعه Apple Vision Pro مشابه باشد. به کیت توسعه سیلیکون اپل.

همراه با کیت‌های توسعه‌دهنده Apple Vision Pro، اپل می‌گوید که ارزیابی‌های سازگاری Apple Vision Pro را برای برنامه‌های موجود و فرصت‌هایی را برای توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد تا از آزمایشگاه توسعه‌دهنده Vision Pro بازدید کنند که نمایش‌هایی از برنامه‌های visionOS، iPadOS و iOS در حال اجرا بر روی هدست را ارائه می‌دهد. آزمایشگاه‌ها در کوپرتینو، لندن، مونیخ، شانگهای، سنگاپور و توکیو در دسترس خواهند بود.

اطلاعات بیشتر در مورد این ابزارها برای توسعه محتوا برای هدست ویژن پرو در ماه جولای در دسترس خواهد بود. visionOS SDK اواخر این ماه در دسترس خواهد بود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا