بررسی تخصصی

tvOS 17 به شما امکان می دهد از آیفون خود برای یافتن یک کنترل از راه دور سیری گم شده استفاده کنید

قبل از عرضه آخرین Apple TV 4K، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه اپل قصد دارد قابلیت Find My را در Siri Remote بسازد تا پیدا کردن آن را آسان‌تر کند. این هرگز اتفاق نیفتاد، اما اپل در tvOS 17 عملکرد مکان یابی مشابهی را برای کنترل از راه دور Siri معرفی می کند.

مکان راه دور سیری
اگر کنترل از راه دور Siri گم شود، کاربران tvOS 17 می توانند کنترل از راه دور Apple TV را در مرکز کنترل در یک آیفون متصل باز کنند تا کنترل Siri خود را پیدا کنند. یک رابط کاربری شبیه Find My وجود دارد که آنها را به سمت کنترل از راه دور هدایت می کند و اندازه دایره روی صفحه برای هدایت حرکت افزایش می یابد.

قابلیت مکان یابی کنترل از راه دور سیری با نسخه نسل دوم یا جدیدتر دستگاه کار می کند و tvOS 17 نیز مورد نیاز است.

قابلیت مکان یابی از راه دور به دلیل ادغام عمیق تر بین آیفون و آیپد و اپل تی وی به احتمال زیاد امکان پذیر است. اپل همچنین یک اپلیکیشن FaceTime برای Apple TV معرفی کرده است که از یک آیفون یا آی پد متصل به عنوان منبع دوربین استفاده می کند.

از دیگر ویژگی‌های جدید tvOS 17 می‌توان به محافظ‌های صفحه‌نمایش به‌روزرسانی‌شده‌ای که از عکس‌های شما استفاده می‌کنند، گزینه‌ای برای جابه‌جایی فوری به نمایه‌تان هنگام استفاده از Apple TV با کنترل از راه دور آیفون، و مرکز کنترل اصلاح‌شده که دسترسی به تنظیمات و اطلاعات کلیدی را برای شما آسان‌تر می‌کند، اشاره کرد. .

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا