بررسی تخصصی

جدیدترین کمپین تبلیغاتی اپل نگاهی طنز آمیز به حریم خصوصی داده های سلامت دارد

اپل امروز یک کمپین تبلیغاتی جدید راه اندازی می کند که تاکید این شرکت بر حفظ حریم خصوصی داده های بهداشتی است، که عنوان آن توسط یک آگهی تبلیغاتی طنز جدید توسط بازیگر و کمدین جین لینچ بیان شده است.

کمپین جدید حول محور این واقعیت است که با به اشتراک گذاشتن آگاهانه و ناآگاهانه افراد بیشتر و بیشتر در مورد خود به صورت آنلاین، حفاظت از اطلاعات بهداشتی خصوصی به یک موضوع مهم تبدیل شده است. با محافظت های داخلی اپل از حریم خصوصی در دستگاه ها و خدمات خود، این شرکت به دنبال اطمینان دادن به کاربران است که داده های سلامت آنها در اکوسیستم اپل ایمن باقی می ماند.

اپل چهار رکن حریم خصوصی را ذکر می کند که هم به طور کلی در اپل و هم به طور خاص در مورد داده های سلامت اعمال می شود:

– به حداقل رساندن داده ها: فقط حداقل حداقل داده های سلامتی به سرورهای اپل منتقل می شود و به کاربران اطمینان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق داده ها نمی توانند به خطر بیفتند.

– پردازش روی دستگاه: مربوط به ستون به حداقل رساندن داده ها، اپل عمداً محصولات و خدمات خود را به گونه ای ساخته است که تا آنجا که ممکن است پردازش داده ها را مستقیماً روی دستگاه های کاربران انجام دهد و داده هایی را که باید در وهله اول به اپل ارسال شود محدود می کند. به عنوان مثال، نکات برجسته و روندهای سلامتی شما که در برنامه Health در آیفون شما نمایش داده می شود، همه در دستگاه شما پردازش می شوند، به این معنی که اپل حتی اگر بخواهد نمی تواند آنها را ببیند.

جدیدترین کمپین تبلیغاتی اپل نگاهی طنز آمیز به حریم خصوصی داده های سلامت دارد
– شفافیت و کنترل: اپل می‌گوید که داده‌ها فقط با مجوز صریح کاربر به اشتراک گذاشته می‌شوند، و این شرکت دستورالعمل‌های مجوز واضحی را ایجاد کرده است تا کنترل دقیقی بر روی داده‌های سلامتی که با چه کسی به اشتراک می‌گذارید به شما بدهد، و همچنین یادآوری‌هایی درباره داده‌هایی که می‌دهید ارائه کند. به اشتراک می گذارند با HealthKit، توسعه دهندگان شخص ثالثی که به دنبال دسترسی به داده های سلامتی شما هستند، باید دلیل نیاز به این دسترسی را ارائه دهند، باید یک خط مشی حفظ حریم خصوصی داشته باشند، و ممکن است از داده های سلامتی شما برای اهداف تبلیغاتی استفاده نکنند یا آن را بفروشند. هر گونه اطلاعات سلامتی که این برنامه ها از طریق HealthKit دریافت می کنند مستقیماً به برنامه ها می رود و به اپل اجازه نمی دهد آن را به عنوان یک واسطه ببیند.

– امنیت: همه داده‌های سلامت روی دستگاه رمزگذاری می‌شوند، به استثنای داده‌های شناسه پزشکی که می‌توانند در صفحه قفل آیفون شما نمایش داده شوند تا به اولین پاسخ دهندگان و سایر افرادی که ممکن است در مواقع اضطراری به شما کمک کنند، کمک کند. برای کاربرانی که احراز هویت دو مرحله‌ای و رمز عبور دستگاه را روشن کرده‌اند، داده‌های سلامتی که از طریق iCloud منتقل می‌شود رمزگذاری شده است، به این معنی که فقط شما می‌توانید آن را با دستگاهی که به حساب شما وارد شده است رمزگشایی کنید و اپل نمی‌تواند این کار را انجام دهد. آن را ببینید مگر اینکه صراحتاً اجازه دهید.

کمپین تبلیغاتی جدید اپل برای حفظ حریم خصوصی سلامت تابستان امسال در 24 منطقه در سراسر جهان در رسانه های پخش، اجتماعی و بیلبوردها اجرا می شود. این شرکت همچنین یک مقاله سفید منتشر کرده است که در آن مروری بر نحوه محافظت از حریم خصوصی شما توسط اپلیکیشن Health و HealthKit دارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا