بررسی تخصصی

نتفلیکس سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور را در ایالات متحده و بریتانیا آغاز کرد

بیش از یک سال پس از اعلام این اقدام، نتفلیکس رسماً در حال سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور در ایالات متحده و بریتانیا است.

نتفلیکس کوچکتر 2
نتفلیکس در وب‌سایت‌های ایالات متحده و بریتانیا توضیح داد که چگونه بینندگانی که رمز عبور حساب خود را با افراد خارج از خانواده خود به اشتراک می‌گذارند تحت تأثیر قرار می‌گیرند و اگر همچنان بخواهند به کاربران خارج از خانه اجازه دسترسی به حساب خود را بدهند، هزینه‌های اضافی چقدر خواهد بود.

در آینده، دارندگان حساب در طرح استاندارد نتفلیکس این گزینه را خواهند داشت که یک نفر را خارج از خانواده خود اضافه کنند، اما باید 7.99 دلار اضافی در ماه (یا 4.99 پوند در بریتانیا) برای این امتیاز بپردازند. دارندگان حساب در Netflix Premium با بسته 4K می توانند تا دو عضو اضافی اضافه کنند، اما همچنان هزینه هر کدام 7.99 دلار خواهد بود.

در مورد دارندگان حساب در Basic یا Standard با طرح های تبلیغاتی، آنها اصلاً گزینه ای برای اضافه کردن اعضای خارج از خانه ندارند.

به اعضای اضافی حساب و رمز عبور داده می شود، اما هزینه عضویت آنها توسط شخصی که از آنها دعوت کرده است تا حساب Netflix خود را به اشتراک بگذارند، پرداخت می شود. از طرف دیگر، آن‌ها می‌توانند از ویژگی جدید «نمایه انتقال» استفاده کنند تا از کاربران اضافی بخواهد حساب‌های خود را ایجاد کنند که برای آن پول پرداخت می‌کنند.

نتفلیکس گفت مشترکینی که در یک خانواده زندگی می کنند همچنان می توانند در سفر یا در حال حرکت به حساب خود دسترسی داشته باشند، اما این شرکت پخش گفت که از روز سه شنبه شروع به ارسال ایمیل در مورد طرح “اشتراک گذاری پولی” به کاربران خارج از خانه کرده است. توضیح دادن گزینه های آنها

نتفلیکس از ابتدای سال جاری محدودیت‌های اشتراک‌گذاری جدید را در کانادا، نیوزلند، اسپانیا و پرتغال آزمایش می‌کند و در آوریل اعلام کرد که از نتایج آن راضی است. به عنوان مثال، در کانادا، اشتراک پولی منجر به افزایش عضویت در نتفلیکس و تسریع در رشد درآمد شد، که به نتفلیکس اعتماد به نفس برای گسترش آن به ایالات متحده و جاهای دیگر داده است.

نتفلیکس سال گذشته ادعا کرد که بیش از 100 میلیون خانوار در حال اشتراک گذاری حساب های کاربری هستند که بر توانایی آن برای “سرمایه گذاری و بهبود نتفلیکس” برای اعضای پرداخت کننده تأثیر می گذارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا