بررسی تخصصی

پلتفرم EE TV بریتانیا با Apple TV سفارشی 4K راه اندازی شد

EE TV، یک پلتفرم تلویزیون پهن باند جدید از EE، امروز به عنوان یک سرویس جایگزین تلویزیون BT در بریتانیا راه اندازی شد و به مشترکین گزینه Apple TV 4K با کنترل از راه دور سفارشی شده را ارائه می دهد.

ee tv انگلستان اپل تی وی
بسته یکپارچه دسترسی به بیش از 70 کانال Freeview، اشتراک نتفلیکس، و همچنین کانال‌های برتر از Sky، Discovery، Eurosport، TNT Sports و غیره را ارائه می‌دهد.

برای دسترسی به این پلتفرم، مشترکین می‌توانند جعبه استاندارد «مینی»، جعبه حرفه‌ای که شامل یک هارد دیسک برای ضبط تلویزیون زنده است یا یک اپل تی‌وی 4K سفارشی انتخاب کنند که همگی با هزینه مشابه ارائه می‌شوند.

اپل تی وی دارای برنامه EE TV از پیش نصب شده است که دارای پخش زنده و محتوای درخواستی است، با دسترسی سریع به کانال های زنده و برنامه های شخص ثالث مانند BBC iPlayer، به علاوه جستجوی یکپارچه برای یافتن محتوا در چندین پلتفرم. Apple TV همچنین دارای یک کنترل از راه دور سفارشی با مارک EE شامل دکمه راهنمای تلویزیون و راکرهای کانال است.

جعبه‌های تلویزیون EE مرکز مشابهی را ارائه می‌کنند که پخش زنده تلویزیون، دسترسی به برنامه‌های پیگیری و درخواستی بریتانیا، و امکان خرید و اجاره محتوا را ترکیب می‌کند، اما دسترسی به سایر خدماتی که Apple TV معمولا ارائه می‌کند، ندارند. کسانی که تازه وارد EE TV شده اند نیز واجد شرایط شش ماه استفاده از Apple TV+ به صورت رایگان هستند.

همه قراردادهای 24 ماهه با کانال‌های پخش زنده و پخش رایگان همراه است. این پلتفرم همچنین طیف وسیعی از خدمات اضافی و بسته‌های کانال برتر را با قیمت‌های بین 4.99 تا 76 پوند ارائه می‌کند و مشتریان می‌توانند ماهانه بسته‌ها را به‌طور انعطاف‌پذیر اضافه یا حذف کنند. EE همچنین یک جایزه EE TV Box Mini را برای “تلویزیون چند اتاقه رایگان” به مشترکان ارائه می دهد.

(ممنون، راس!)

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا