بررسی تخصصی

معاون بهداشتی اپل درباره نظارت بر گلوکز در ساعت اپل در میان شایعات پیشرفت ردیابی غیرتهاجمی صحبت می کند

سومبول دسای، معاون بهداشت اپل امروز با نشریه هندی صحبت کرد تجارت، جایی که او در مورد ابتکارات بهداشتی اپل صحبت کرد و اطلاعات کمی در مورد افکار اپل در مورد نظارت بر گلوکز برای اپل واچ ارائه کرد.

apple watch blood glucose feature - معاون بهداشتی اپل درباره نظارت بر گلوکز در ساعت اپل در میان شایعات پیشرفت ردیابی غیرتهاجمی صحبت می کند
دسای در پاسخ به این سوال که آیا اپل حسگرهای ردیابی قند خون را به اپل واچ می‌آورد یا خیر، گفت که این قابلیت‌ها «واقعاً حوزه‌های مهمی هستند، اما به دانش زیادی در پشت آن نیاز دارند».

نظرات او تنها چند روز پس از آن منتشر می شود بلومبرگمارک گورمن گفت که اپل در فناوری نظارت بر قند خون غیرتهاجمی خود به نقطه عطفی دست یافته است. اپل حداقل یک دهه است که روی این قابلیت کار کرده است و اکنون یک مدل “اثبات مفهوم” دارد که قابل اجرا است.

پایش غیرتهاجمی قند خون از لیزر برای تابش نور به زیر پوست برای تعیین غلظت گلوکز در بدن استفاده می کند. اکنون که اپل یک نمونه اولیه کارآمد دارد، باید تلاش کند تا سخت افزار را باریک کند تا در دستگاهی به اندازه ساعت اپل جا شود. گورمن معتقد است که اپل هنوز سال‌ها فاصله دارد تا بتواند پایش غیرتهاجمی قند خون را به اپل واچ بیاورد، اما پیشرفت‌هایی در حال انجام است.

دسای همچنین گفت که او معتقد است که ما در “آغاز” فناوری سلامت هستیم که نیاز به تغییر رفتار پزشکان و مردم دارد. او گفت که اپل بر روی «مشتری به عنوان یک فرد» تمرکز دارد و اینکه چگونه این شرکت می‌تواند با ارائه بینش‌های عملی، «فردی را به یک جامع نگر درباره سلامتی خود توانمند کند».

مطالعه نشان می دهد که اپل واچ می تواند به درمان علائم بیماری سلول داسی شکل کمک کند
>

تیم سلامت اپل بر روی ادامه ساخت و ساز در فضای سلامت، سرمایه‌گذاری در تحقیقات، همکاری با جامعه پزشکی و سایر راه‌هایی که به آن کمک می‌کند تا “به زودی سلامت شما را درک کند” متمرکز است. اپل می‌خواهد مردم «احساس کنند که برای مراقبت از سلامتی خود توانمند و آموزش دیده‌اند».

سایر موضوعات گفتگو شامل دیدگاه اپل در مورد حفظ حریم خصوصی سلامت، هزینه دستگاه های اپل، نحوه تصمیم گیری در مورد اینکه چه کاری باید انجام شود و موارد دیگر، با مصاحبه کامل در دسترس بود. تجارت.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا