بررسی تخصصی

اپل منبع توسعه دهنده جهانی را برای آزمایشگاه ها، جلسات و کارگاه ها معرفی می کند

امروز، اپل Meet with Apple Experts را معرفی کرد، یک منبع جهانی جدید برای جامعه توسعه دهندگان اپل تا به راحتی جلسات، کارگاه ها، آزمایشگاه ها، مشاوره های فردی و غیره را بیابند و در آن شرکت کنند. این برنامه ها به توسعه دهندگان کمک می کند تا با جدیدترین ابزارها و منابع اپل آشنا شوند تا برنامه های خود را به سطح بعدی برسانند.

با بیش از 50 جلسه، کارگاه و مشاوره بلافاصله در دسترس، Meet with Apple Experts شامل دسترسی مداوم به فعالیت‌های آنلاین و حضوری می‌شود تا به توسعه‌دهندگان در سراسر جهان فرصت‌های بیشتری برای ارتباط مستقیم با کارشناسان اپل برای بینش، پشتیبانی، ارائه دهد. و بازخورد. از امروز، توسعه‌دهندگان می‌توانند برای جلساتی در مورد موضوعات مختلف ثبت‌نام کنند که به بررسی عمیق iOS 17، iPadOS 17، watchOS 10، visionOS و نحوه بهینه‌سازی برنامه‌ها و بازی‌ها برای آخرین نسخه‌های سخت‌افزاری می‌پردازند. چندین جلسه همچنین بر کمک به توسعه‌دهندگان برای به حداکثر رساندن تجربیات برنامه‌ها و بازی‌های خود در اپ استور از طریق سفارشی‌سازی صفحات محصول، افزایش کشف برنامه، استفاده حداکثری از رویدادهای درون‌برنامه و بهبود جذب مشتری از طریق ویژگی‌هایی مانند App Analytics تمرکز می‌کنند.

هر کسی می‌تواند به راحتی جلسات، آزمایشگاه‌ها، کارگاه‌ها و چالش‌هایی را که در مناطق زمانی و زبان‌های مختلف برگزار می‌شوند، شناسایی کند. مهم نیست که یک توسعه‌دهنده در کجا واقع شده است یا در کجای سفر توسعه خود قرار دارد، این منبع جدید انواع فعالیت‌های متناسب با نیازهایشان را در اختیار آنها قرار می‌دهد. چه آنها به دنبال دسترسی به تجربیات تعاملی در مورد ویژگی‌ها و فناوری‌های جدید، فرصت‌های عملی برای آزمایش و بهینه‌سازی برنامه‌ها، یا مشاوره‌های فردی برای ارتباط با مبشر، مهندسان و طراحان اپل هستند، Meet with Apple Experts یک منبع اختصاصی برای کمک به توسعه دهندگان برای ایجاد خلاقانه ترین تجربیات برنامه و بازی خود تا کنون.

Meet with Apple Experts بر پایه موفقیت مجموعه های اطلاعاتی Ask Apple، Meet with App Store Experts و Tech Talks استوار است که تا به امروز صدها ارائه زنده و هزاران مشاوره انفرادی را به توسعه دهندگان ارائه کرده است. موضوعات موجود در این برنامه ها اکنون به عنوان بخشی از Meet with Apple Experts در دسترس خواهند بود.

توسعه دهندگان ثبت نام شده اپل و اعضای فعلی برنامه برنامه نویس اپل و برنامه سازمانی برنامه نویس اپل می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین جلسات، آزمایشگاه ها و رویدادهای ویژه ای که در دسترس هستند، از developer.apple.com/experts دیدن کنند.

اپل طیف گسترده ای از ابزارهای پیشرفته و پشتیبانی سرتاسری را برای توسعه دهندگان برای ساخت، آزمایش، بازاریابی و توزیع برنامه های خود در بیش از 2 میلیارد دستگاه اپل فراهم می کند. مجموعه گسترده ای از ابزارها و چارچوب های رایگان – از جمله کیت های توسعه نرم افزار (SDK) و خدمات توسعه دهنده با بیش از 250000 API – از توسعه دهندگان پشتیبانی می کند تا برنامه هایی را برای iOS، iPadOS، macOS، tvOS، watchOS و visionOS بسازند. این ابزارها به توسعه دهندگان این امکان را می دهند تا به راحتی و به سرعت قابلیت های جدیدی را به برنامه های خود اضافه کنند و از قابلیت های قدرتمندی مانند یادگیری ماشینی، AR و غیره استفاده کنند. برنامه‌هایی مانند آکادمی‌های توسعه‌دهنده اپل، کمپ‌های کارآفرین، شتاب‌دهنده‌های برنامه، و چالش دانش‌آموزی سویفت، و همچنین ابزارهای دسترسی آزاد مانند Everyone Can Code و Swift Playgrounds، تضمین می‌کنند که فناوری کدنویسی در دسترس و فراگیر است.

اپ استور، که در سال 2008 راه اندازی شد، امن ترین و پر جنب و جوش ترین بازار اپلیکیشن جهان است. در حال حاضر 1.8 میلیون برنامه و بیش از 650 میلیون بازدید کننده هر هفته در 175 منطقه از آن بازدید می کنند، اپ استور به سازندگان، رویاپردازان و یادگیرندگان در هر سن و پیشینه ای کمک می کند تا با ابزارها و اطلاعات مورد نیاز خود برای ساختن آینده ای روشن تر ارتباط برقرار کنند. دنیای بهتر

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا