بررسی تخصصی

اپل Tap to Pay را در آیفون در بریتانیا راه اندازی کرد

اپل از راه اندازی Tap to Pay در آیفون در بریتانیا خبر داده است که به فروشندگان مستقل، تجار کوچک و خرده فروشان بزرگ در این کشور اجازه می دهد از آیفون به عنوان پایانه پرداخت استفاده کنند.

Apple Tap to Pay در آیفون از تراکنش انگلستان سود می برد
این ویژگی که در فوریه 2022 معرفی شد، به آیفون‌های سازگار اجازه می‌دهد تا پرداخت‌ها را از طریق Apple Pay، کارت‌های اعتباری و نقدی بدون تماس و سایر کیف پول‌های دیجیتال، تنها با استفاده از آیفون بپذیرند – هیچ سخت‌افزار اضافی یا دستگاه کارت اعتباری مورد نیاز نیست.

برای پرداخت ضربه بزنید در آیفون از فناوری NFC برای احراز هویت ایمن پرداخت‌های بدون تماس استفاده می‌کند، به‌علاوه این ویژگی از ورود پین که شامل گزینه‌های دسترسی است نیز پشتیبانی می‌کند.

«ما دیده‌ایم که Tap to Pay در iPhone تجربه پرداخت را برای بسیاری از انواع مختلف کسب‌وکار تغییر می‌دهد، و خوشحالیم که اکنون با ارائه راهی آسان، ایمن و خصوصی برای پذیرش پرداخت‌های بدون تماس با استفاده از جنیفر بیلی، معاون Apple Pay و Apple Wallet گفت: قدرت، امنیت و راحتی آیفون، بدون نیاز به سخت افزار اضافی. کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​مدت‌هاست که نقشی حیاتی در اقتصاد بریتانیا ایفا کرده‌اند و در کنار پلتفرم‌های پرداخت، توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها و شبکه‌های پرداخت، ما پذیرش یکپارچه پرداخت‌های بدون تماس و ادامه رشد را برای کسب‌وکارهای بریتانیا آسان‌تر از همیشه می‌کنیم. کسب و کار آنها.”

Revolut و Tyl توسط NatWest اولین پلتفرم‌های پرداختی هستند که Tap to Pay را در آیفون به مشتریان تجاری خود در بریتانیا ارائه می‌کنند، با Adyen، Dojo، myPOS، Stripe، SumUp، Viva Wallet، Worldline و Zettle توسط PayPal به زودی. Tap to Pay در iPhone نیز در هفته‌های آینده در فروشگاه‌های Apple Store در بریتانیا عرضه خواهد شد.

برای پرداخت ضربه بزنید در آیفون به آیفون XS یا مدل‌های جدیدتر نیاز دارد و مانند هر تراکنش معمولی Apple Pay برای مشتریان کار می‌کند. فروشندگان فقط باید برنامه را باز کنند، فروش را ثبت کنند و آیفون خود را به خریدار ارائه دهند، سپس خریدار می تواند از روش پرداخت بدون تماس مناسب استفاده کند.

Tap to Pay در iPhone برای بیش از 700000 کسب‌وکار دیگر در سراسر ایالات متحده در دسترس است و فروشگاه‌های اپل در ایالات متحده نیز این ویژگی را عرضه کرده‌اند. پس از عرضه مشابه در استرالیا و تایوان در اوایل سال، بریتانیا چهارمین منطقه ای است که از Tap to Pay پشتیبانی می کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا