بررسی تخصصی

اپل نمونه اولیه شارژر MagSafe آیفون را در رنگ های مختلف ساخته است

اپل حداقل یک نسخه رنگی از شارژر MagSafe خود را برای آیفون نمونه اولیه کرده است که نشان می دهد این شرکت به طور بالقوه می تواند نسخه جدیدی از دستگاه را در گزینه های رنگی اضافی فراتر از مدل استاندارد نقره ای عرضه کند.

نمونه اولیه رنگ magsafe
این ادعایی است که توسط حساب توییتر مطرح شده است @KosutamiSan. طبق گفته گردآورنده کمیاب محصولات اپل، اطلاعات نمونه اولیه آنها نشان می دهد که اپل قصد دارد شارژر MagSafe فعلی خود را در “نسخه رنگی” عرضه کند، شبیه به کابل های شارژ MagSafe Charging 3 که برای MacBook Air می سازد.

اپل یک کابل شارژ MagSafe 3 با رنگ همسان در جعبه مک بوک ایر قرار داده است، اما همچنین آنها را برای خرید جداگانه در چهار رنگ مک بوک ایر: Space Grey، نقره ای، Midnight و Starlight در دسترس قرار می دهد.

به گفته @KosutamiSan، شارژر MagSafe رنگی اولیه اپل برای آیفون دارای اشباع رنگ بیشتری نسبت به کابل های برق MagSafe است. کلکسیونر تصویر فوق را از یک کیک MagSafe با رنگ Starlight به‌عنوان نمونه به اشتراک گذاشت، در حالی که همچنین ادعا کرد که اپل نسخه‌های رنگی مشابه را برای یک مدل عرضه‌نشده نمونه‌سازی کرده است.

مشخص نیست که آیا شارژرهای رنگی اولیه برای مطابقت با رنگ‌های آیفون منتشر نشده طراحی شده‌اند، اما هرگز تولید انبوه نشده‌اند. به همین ترتیب، مشخص نیست که اپل قصد دارد نسخه‌های رنگی را در آینده عرضه کند یا خیر، اما با این وجود، نمونه اولیه جالب است و این احتمال وجود دارد که اپل بتواند انواع بیشتری از شارژر MagSafe خود را برای رقابت با رقبا در بازار جدید Qi2 عرضه کند. تا اواخر امسال ادغام شوند.

اپل در نسخه جدید استاندارد باز Qi مشارکت دارد و بسیار شبیه MagSafe عمل خواهد کرد. در نتیجه، انتظار می‌رود که مدل‌های آینده آیفون 15 اپل از شارژ سریع بی‌سیم 15 واتی حتی در صورت استفاده از شارژرهای شخص ثالث که تأییدیه اپل را ندارند، پشتیبانی کنند و مانع اصلی شارژرهای بی‌سیم شخص ثالث برای رقابت با لوازم جانبی MagSafe این شرکت را برطرف کند.

داستان های محبوب

Google I/O 2016: Assistant، Home، Allo، Duo، Android N و موارد دیگر

گوگل امروز میزبان برنامه‌نویسان I/O سالانه خود در Amphitheatre Shoreline در Mountain View، کالیفرنیا بود و چندین محصول و خدمات جدید مرتبط با Android، جستجو، پیام‌رسانی، اتوماسیون خانگی و موارد دیگر را اعلام کرد. دستیار Google Assistant Google به عنوان یک “دستیار مکالمه” توصیف می شود که بر اساس Google Now مبتنی بر گفتگوی دو طرفه است. از این ابزار می توان به عنوان مثال …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا