بررسی تخصصی

راه‌اندازی کلاسیک Apple Music ممکن است بر اساس کد در iOS 16.4 بتا 2 نزدیک شود

برنامه Apple Music Classical که اپل برای اولین بار در هنگام خرید سرویس موسیقی کلاسیک Primephonic آن را معرفی کرد، با توجه به ذکرهای اضافی از «Apple Music‌ Classical» که در نسخه بتای iOS 16.4 یافت می‌شود، احتمالاً در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

apple music - راه‌اندازی کلاسیک Apple Music ممکن است بر اساس کد در iOS 16.4 بتا 2 نزدیک شود
کد موجود در نسخه بتا نشان می دهد که گوش دادن به Apple Music کلاسیک به کاربران نیاز دارد که برنامه استاندارد Apple Music را نصب کنند. در چارچوب MusicKit آمده است: «برای گوش دادن به Apple Music‌ Classical، باید Apple Music را نصب کنید.

در حال حاضر، هیچ نشانه‌ای از برنامه کلاسیک Apple Music در iOS 16.4 وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که در نسخه بتا بعدی یا با راه‌اندازی iOS 16.4 عرضه نخواهد شد.

اپل ابتدا در سال 2021 اعلام کرد که اپل موزیک کلاسیک «سال آینده» یا همان سال 2022 معرفی خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد. تجربه جدید موسیقی کلاسیک در سال 2022 راه اندازی نشد و اپل هیچ به روز رسانی در مورد اینکه چه زمانی ممکن است انتظار دیدن برنامه جدید را داشته باشیم ارائه نکرده است.

اپل قول داده بود که Apple Music‌ Classical یک برنامه اختصاصی موسیقی کلاسیک و جدا از Apple Music باشد، اما این موضوع روشن می‌کند که اپلیکیشن Apple Music Classic نیز به نصب Apple Music نیاز دارد.

این اولین باری نیست که در به‌روزرسانی iOS 16 به Apple Music Classic اشاره می‌کنیم. برای مثال iOS 16.3 عبارت «Open in Apple Music‌ Classical» را به کد اضافه کرده است و همچنین در سایت اپل به این ویژگی در کدهای باطن اشاره شده است.

علیرغم تغییر در اجازه دادن به سیستم های پرداخت شخص ثالث، مجدداً روی اپ استور اپل در کره جنوبی تحقیق می شود
>

مشخص نیست که چرا اپل برای معرفی اپلیکیشن کلاسیک اپل موزیک‌ اینقدر طول کشیده است، و اگرچه همچنان نشانه‌هایی از آن را می‌بینیم، هنوز در مورد اینکه آیا این برنامه در iOS 16.4، آپدیت بعدی iOS 16 عرضه می‌شود یا iOS، معما باقی مانده است. 17.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا