بررسی تخصصی

چگونه فرزندان خود را از خراب کردن توصیه های Apple Music خود متوقف کنید

در iOS 17.2، می‌توانید سابقه گوش دادن به موسیقی Apple خود را با یک فیلتر فوکوس جدید خاموش کنید، بنابراین اگر به شخص دیگری اجازه دهید از دستگاه شما برای گوش دادن به موسیقی استفاده کند، می‌توانید فوکوس را به سرعت با یک ضربه فعال کنید و از تأثیرگذاری بر انتخاب آهنگ‌های او جلوگیری کنید. توصیه های شما

چگونه فرزندان خود را از خراب کردن توصیه های Apple Music خود متوقف کنید
آیا تا به حال پشیمان شده اید که به یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود اجازه داده اید از Apple Music در آیفون خود استفاده کند، زیرا انتخاب های ضعیف آهنگ آنها بر توصیه های موسیقی شخصی شما تأثیر منفی گذاشته است؟

اگر بچه‌های خیلی خردسالی دارید، این احتمال وجود دارد که در مقطعی پیش‌دبستانی‌های مورد علاقه‌شان را برای جلوگیری از فروپاشی بازی کرده‌اید، اما بعداً وقتی الگوریتم‌های اپل «Baby Shark» یا آهنگ‌های تکراری خشم‌آمیز دیگری را در آهنگ‌هایی که اخیراً پخش کرده‌اید، فرو می‌ریزند. میکس های پخش مجدد

خوشبختانه اپل بالاخره از منظم بودن چنین رویدادهایی آگاه شد و در iOS 17.2 که در حال حاضر در مرحله بتا است، یک گزینه جدید فیلتر فوکوس را اضافه کرده است که می تواند به شما کمک کند هر زمان که دستگاه خود را رها می کنید، تاریخچه گوش دادن به Apple Music را به طور خودکار خاموش کنید. باید بگوییم کسانی که ذائقه شنیداری اکتسابی بیشتری دارند.

مراحل زیر به شما نشان می دهد که چگونه انجام می شود. توجه داشته باشید که برای این کار باید نسخه بتای iOS 17.2 را دانلود کنید، در غیر این صورت گزینه فیلتر تاریخچه شنیداری را نخواهید دید.

 1. رفتن به تنظیمات ➝ فوکوس در آیفون شما
 2. روی ضربه بزنید + برای ایجاد یک فوکوس جدید در گوشه سمت راست بالا، روی ضربه بزنید سفارشی.
 3. به Focus جدید خود یک نام، نماد و رنگ قابل شناسایی بدهید، سپس روی ضربه بزنید بعد.
  تمرکز
 4. ضربه زدن سفارشی کردن فوکوس.
 5. به سمت «فیلترهای فوکوس» به پایین بروید، ده ضربه بزنید افزودن فیلتر.
 6. انتخاب موسیقی فیلتر کنید.
 7. مطمئن شوید که دکمه کنار آن خاموش است از تاریخچه گوش دادن استفاده کنید، سپس ضربه بزنید اضافه کردن.
  تمرکز

این تمام چیزی است که در آن وجود دارد. دفعه بعد که قرار است موسیقی برای شخص دیگری در آیفون شما پخش شود، کافی است انگشت خود را از گوشه سمت راست بالای صفحه به پایین بکشید تا Control Center ظاهر شود و دکمه Focus را طولانی فشار دهید تا فوکوس ایجاد شده را انتخاب کنید. مطمئن باشید هرچه بعد از آن پخش کنند، با الگوریتم‌های Apple Music شما خراب نمی‌شود.

البته، اگر احساس نمی‌کنید که از توصیه‌های شخصی اپل موزیک بهره‌مند می‌شوید و نمایه‌ای ندارید که سابقه گوش دادن شما در آن به اشتراک گذاشته می‌شود، می‌توانید با رفتن به تنظیمات ➝ موسیقی و سوئیچ کناری را خاموش کنید از تاریخچه گوش دادن استفاده کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا