بررسی تخصصی

طرح صوتی با قیمت پایین تر Apple Music متوقف می شود

طبق یک سند پشتیبانی اپل، برنامه صوتی Apple Music با هزینه کمتر در این ماه در ایالات متحده و سایر کشورهایی که در دسترس بود، متوقف می شود. وب سایت برزیل مجله مک اولین کسی بود که ما را از این خبر آگاه کرد.

طرح صوتی با قیمت پایین تر Apple Music متوقف می شود
اپل گفت: از ماه نوامبر، اپل برنامه Apple Music Voice را متوقف خواهد کرد. ما بر ارائه بهترین و قوی‌ترین تجربه موسیقی ممکن برای مشتریان خود متمرکز شده‌ایم، با ویژگی‌هایی مانند صدای فضایی فراگیر، آهنگ Apple Music Sing با اشعار بلادرنگ، ویژگی‌های مرور و کشف بصری و موارد دیگر.»

اپل گفت که مشترکین موجود می توانند در طول چرخه صورتحساب نهایی خود به استفاده از Voice Plan ادامه دهند، اما پس از آن دوره، دسترسی خود را از دست خواهند داد. مشخص نیست که چرا این طرح متوقف شد، اما اپل می‌گوید دیگر برنامه‌های Apple Music “از قبل با سیری یکپارچه کار می‌کنند و ما به بهینه‌سازی این تجربه ادامه خواهیم داد.”

اپل اضافه کرد که مشترکین موجود قبل از پایان چرخه صورتحساب نهایی خود با اطلاعات بیشتر اعلان دریافت خواهند کرد.

Voice Plan با قیمت 4.99 دلار در ماه در ایالات متحده طراحی شده است تا به کاربران امکان دسترسی انحصاری به Apple Music از طریق سیری را بدهد. این طرح به عنوان بخشی از iOS 15.2 در دسامبر 2021 در ایالات متحده، استرالیا، اتریش، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، هند، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، نیوزلند، اسپانیا، تایوان و بریتانیا راه اندازی شد.

راه اصلی برای اشتراک در Voice Plan از طریق درخواست سیری بود و پخش موسیقی از طریق سیری نیز کنترل می شد. در حالی که این طرح دسترسی به کل کاتالوگ Apple Music با بیش از 100 میلیون آهنگ را فراهم می کرد، برخی از ویژگی های موجود در پلن های گران تر مانند دانلود، صدای مکانی و اشتراک گذاری خانوادگی را نداشت.

این داستان با اطلاعات اضافی از اپل به روز شد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا