بررسی تخصصی

سرویس «My Photo Stream» اپل روز چهارشنبه خاموش می شود، این چیزی است که باید انجام دهید

اپل ماه گذشته اعلام کرد که سرویس “My Photo Stream” آن قرار است در روز چهارشنبه، 26 ژوئیه 2023 خاموش شود، به این معنی که مشتریانی که هنوز از این ویژگی استفاده می کنند باید قبل از آن تاریخ به استفاده از iCloud Photos منتقل شوند. به خواندن ادامه دهید تا بفهمید برای شما چه معنایی دارد و آیا نیاز به اقدام دارید یا خیر.

عکس های icloud

My Photo Stream چیست؟

My Photo Stream که در ابتدا در سال 2011 راه‌اندازی شد، سرویس رایگانی است که با فعال شدن آن، به‌طور موقت (تا 1000 در هر زمان معین) تصاویر را در iCloud آپلود می‌کند و آنها را در دستگاه‌های اپل شما قابل دسترسی می‌کند و برای وارد کردن به کتابخانه شما در هر دستگاهی در دسترس است. عکس‌ها به مدت 30 روز در My Photo Stream باقی می‌مانند و سپس به‌طور خودکار از iCloud حذف می‌شوند.

My Photo Stream بعداً با iCloud Photo Library (اکنون iCloud Photos‌) جایگزین شد و اپل اکنون سرویس My Photo Stream را در روز چهارشنبه 26 جولای 2023 خاموش می‌کند.

عکس های macos mojave جریان عکس من
برای آماده شدن برای خاموش شدن، اپل آپلود عکس در My Photo Stream را در 26 ژوئن 2023 متوقف کرد، بنابراین هر تصویری که قبل از آن تاریخ در این سرویس آپلود شده باشد، به مدت 30 روز تا زمان خاموش شدن در iCloud باقی می‌ماند.

چه کاری باید انجام دهم؟

اگر قبلاً از iCloud Photos استفاده می‌کنید، نیازی به انجام کاری ندارید – عکس‌های شما قبلاً در iCloud آپلود و ذخیره شده‌اند. با این حال، اگر مطمئن نیستید، می‌توانید بررسی کنید که iCloud Photos در همه دستگاه‌های شما فعال است.

در آیفون و آیپد

 1. برنامه تنظیمات را باز کنید و روی Apple ID خود در بالای منو ضربه بزنید.
 2. ضربه زدن iCloud.
 3. مطمئن شوید که در کنار آن عبارت «روشن» نوشته شده باشد عکس ها.

تنظیمات

در مک

 1. روی نماد اپل کلیک کنید () را در نوار منوی مک خود انتخاب کنید تنظیمات سیستم.
 2. روی نام Apple ID خود در بالای نوار کناری کلیک کنید.
 3. کلیک iCloud.
 4. مطمئن شوید که در کنار آن عبارت «روشن» نوشته شده باشد عکس ها.

تنظیمات

اگر از عکس های iCloud استفاده نمی کنید چه کاری باید انجام دهید

‌عکس‌ها در My Photo Stream از قبل حداقل در یکی از دستگاه‌های شما با فرمت اصلی ذخیره می‌شوند، بنابراین تا زمانی که دستگاه را در اختیار دارید، در واقع هیچ عکسی را هنگام خاموش شدن سرویس از دست نخواهید داد.

با این حال، چیزی که از دست خواهید داد، امکان دسترسی به این تصاویر در هر دستگاهی است. اگر عکس‌هایی که می‌خواهید از قبل در کتابخانه شما در iPhone یا iPad خاصی وجود ندارد، یکی از گزینه‌ها این است که با استفاده از مراحل بالا، iCloud Photos را روشن کنید.

توجه داشته باشید که iCloud Photos برای فراتر از محدودیت ذخیره‌سازی رایگان 5 گیگابایتی iCloud نیاز به اشتراک پولی iCloud دارد و فقط در آیفون‌ها و آیپدهای دارای iOS 8.3 یا بالاتر و مک‌های دارای OS X Yosemite یا جدیدتر در دسترس است.

از طرف دیگر، می‌توانید عکس‌ها را در My Photo Stream در کتابخانه خود در دستگاه خاصی ذخیره کنید، البته تا زمانی که این کار را قبل از ۲۶ ژوئیه انجام دهید. مراحل زیر به شما نشان می‌دهد که چگونه.

ذخیره عکس‌های «جریان عکس من» در کتابخانه عکس شما

 1. برنامه Photos را باز کرده و ضربه بزنید آلبوم ها.
 2. ضربه زدن رشته عکس های من، سپس ضربه بزنید انتخاب کنید.
 3. روی عکس‌هایی که می‌خواهید ذخیره کنید ضربه بزنید، سپس روی آن ضربه بزنید اشتراک گذاری دکمه (مربع با فلش نشان داده شده است).
 4. انتخاب کنید ذخیره تصویر.

اگر صاحب مک هستید، لازم نیست کاری انجام دهید – عکس‌های My Photo Stream به طور خودکار به کتابخانه شما وارد می‌شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا