بررسی تخصصی

فاز اول پردیس جدید کارولینای شمالی اپل در مجموع 900000 فوت مربع خواهد بود.

بیش از دو سال پس از آنکه اپل اعلام کرد قصد دارد بیش از یک میلیارد دلار در کارولینای شمالی سرمایه‌گذاری کند و بیش از نیمی از این سرمایه‌گذاری برای یک مرکز مهندسی و تحقیقاتی جدید در منطقه مثلث تحقیقاتی رالی و دورهام صرف شود، این شرکت سرانجام برنامه‌های توسعه‌ای را برای اولین بار ارائه کرد. مرحله با مقامات محلی

فاز اول پردیس جدید کارولینای شمالی اپل در مجموع 900000 فوت مربع خواهد بود.جمع آوری هفت ملک در پارک مثلث تحقیقاتی متعلق به اپل

همانطور که توسط مجله تجاری مثلث، فاز اولیه 41 هکتاری در پارک مثلث تحقیقاتی شامل شش ساختمان و یک گاراژ پارکینگ به مساحت 700000 فوت مربع فضای اداری، 190000 فوت مربع فضای جانبی و تقریباً 3000 فضای پارکینگ خواهد بود.

در میان سازه‌های فاز اول، سه ساختمان اداری وجود دارد که بزرگترین آنها در حدود 242000 فوت مربع و دو ساختمان دیگر با مساحتی بیش از 230000 فوت مربع هر کدام هستند. هر سه ساختمان با ارتفاع 73 فوت ذکر شده اند.

سه ساختمان جانبی کوچکتر برای فاز اولیه به گاراژ پارکینگ ملحق خواهند شد که هنوز تاریخ شروع مشخصی برای ساخت ندارد. با این حال، به نظر می رسد که تاریخ شروع نزدیک است، زیرا اپل برخی از آماده سازی های اولیه سایت را آغاز کرده است و در حال حرکت به سمت دریافت تاییدیه های مختلف است.

در حالی که این فاز اولیه 41 هکتار را پوشش می دهد، اپل در مجموع 281 هکتار در سایت دارد و برنامه های ثبت شده این شرکت به مراحل آینده اشاره دارد. اپل در اطلاعیه خود در مورد سرمایه گذاری در کارولینای شمالی گفته بود که در نهایت حداقل 3000 شغل جدید در “یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، مهندسی نرم افزار و سایر زمینه های پیشرفته” ایجاد خواهد کرد که میانگین دستمزد در نهایت به 200000 دلار می رسد.

در مرحله ساخت کامل، پردیس پارک تحقیقاتی مثلثی اپل احتمالاً به یکی از بزرگترین مراکز اشتغال این شرکت در ایالات متحده پس از منطقه مرکزی دره سیلیکون و پردیس اصلی موجود در آستین، تگزاس تبدیل خواهد شد که خود شاهد سرمایه گذاری و گسترش قابل توجهی است. دیگر مراکز عمده اشتغال اپل در ایالات متحده شامل جنوب کالیفرنیا، منطقه سیاتل و شهر نیویورک است.

در حالی که اپل در حال آماده شدن برای ساختن پردیس جدید بزرگ خود در پارک تحقیقاتی مثلثی است، این شرکت در حال حاضر حضور خود را در منطقه با فضای موقت افزایش داده است، که عنوان اصلی آن با تصاحب یک ساختمان از یک مجتمع سه ساختمانی در همسایگی کری است که ساخته شده بود. برای شرکت بیمه MetLife

در میان افزایش کار از راه دور، MetLife اخیراً توانست عملیات را در دو ساختمان مجتمع ادغام کند و سومین ساختمان را برای استفاده اپل آزاد کند. اپل همچنین برای به دست آوردن فضای موقت اضافی در این منطقه کار کرده است زیرا چندین سال دیگر تا آماده شدن پردیس خود طول می کشد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا