بررسی تخصصی

بهترین تخفیف‌های هفته اپل: شروع فروش زودهنگام در روز اول در کنار قیمت‌های پایین در AirPods و MacBook Air

هنوز کمی بیش از یک هفته با Prime Day فاصله داریم، اما این هفته شروع به پیگیری برخی از معاملات اولیه محصولات آمازون از جمله Fire Tablets، Echo Dot، Fire TV و غیره کردیم. در زیر همچنین معاملات محکمی را در مورد AirPods Pro 2، AirPods Max، محصولات Anker، MacBook Air و MacBook Pro مشاهده خواهید کرد.

Hero0013توجه: MacRumors یک شریک وابسته با برخی از این فروشندگان است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

معاملات اولیه روز اول

آبی روشن کن
هفته گذشته، آمازون بازگشت Prime Day را اعلام کرد که تابستان امسال از 11 ژوئیه تا 12 جولای اجرا خواهد شد. در پیش بینی رویداد معامله بزرگ، آمازون در حال حاضر چند معامله اولیه Prime Day را ارائه می دهد که عمدتاً بر روی محصولات با نام تجاری آمازون تمرکز می کند. تلویزیون های کیندل و فایر.

مانند سال های گذشته، برای شرکت در Prime Day باید عضو Amazon Prime باشید. اگر نیستید، می توانید به Prime بپیوندید و یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان برای شرکت در روز نخست امسال دریافت کنید. هر کسی که انتخاب کند Prime را پس از آزمایش رایگان نگه دارد، 14.99 دلار در ماه یا 139 دلار در سال پرداخت خواهد کرد. دانشجویان 7.49 دلار در ماه یا 69 دلار در سال پرداخت می کنند.

AirPods

airpods pro 2 blue 2

  • چه معامله است؟ تا 99 دلار از AirPods Pro 2 و AirPods Max تخفیف بگیرید
  • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
  • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

تخفیف محبوب آمازون برای AirPods Pro 2 همچنان در حال پیشروی در ماه جولای است، با این هدفون به قیمت 199.00 دلار که از 249.00 دلار کاهش یافته است. همچنین اکنون شاهد بازگشت AirPods Max به بهترین قیمت سال تا کنون با قیمت 449.99 دلار هستیم که از 549.00 دلار کاهش یافته است.

آنکر

انکر آبی

  • چه معامله است؟ در شارژرهای Anker و موارد دیگر صرفه جویی کنید
  • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
  • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

Anker تخفیف‌های جدیدی را برای برخی از لوازم جانبی شارژ و سازمانی محبوب خود در این هفته در آمازون باز کرد. از ویژگی‌های برجسته آن می‌توان به ایستگاه اتصال 12 در 1 + پایه مانیتور با 37 دلار تخفیف، کارت Eufy SmartTrack با 10 دلار تخفیف، و ایستگاه برق قابل حمل PowerHouse 757 با تخفیف 500 دلاری اشاره کرد. برای لیست کامل اقلام در فروش، پست اصلی ما را بررسی کنید.

مک بوک ها

مک بوک آبی

  • چه معامله است؟ 199 دلار از M1 MacBook Air و M2 MacBook Pro 13 اینچی تخفیف بگیرید
  • کجا می توانم آن را بدست بیاورم؟ آمازون
  • از کجا می توانم معامله اصلی را پیدا کنم؟ درست همین جا

در پایان هفته، تخفیف های قابل توجه ۱۹۹ دلاری را در مک بوک ایر M1 اپل و مک بوک پرو ۱۳ اینچی M2 دنبال کردیم. این فروش‌ها نشان‌دهنده قیمت‌های پایین این نوت‌بوک‌ها است که از ۷۹۹.۹۹ دلار برای MacBook Air شروع می‌شود.

اگر در جستجوی تخفیف‌های بیشتر هستید، حتماً از خلاصه تخفیف‌های اپل بازدید کنید، جایی که بهترین معاملات هفته گذشته مربوط به اپل را مرور می‌کنیم.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا