بررسی تخصصی

قابلیت تامین مالی Apple Pay Later به کاربران آیفون ادامه می‌یابد

همانطور که علاقه مندان به فناوری اشاره کردند، نسخه پیش از انتشار Apple Pay Later همچنان برای کاربران آیفون که به طور تصادفی انتخاب شده اند عرضه می شود. ویل زیگمن. ویژگی «اکنون بخرید، بعداً پرداخت کنید» که در برنامه کیف پول تعبیه شده است، به مشتریان واجد شرایط این امکان را می دهد که خرید انجام شده با Apple Pay را به چهار پرداخت مساوی طی شش هفته، بدون بهره یا کارمزد تقسیم کنند.

قابلیت تامین مالی Apple Pay Later به کاربران آیفون ادامه می‌یابد
کاربران آیفون در صورت انتخاب، بنر «دسترسی زودهنگام» برای Apple Pay Later را در برنامه کیف پول خواهند دید و اعلان به ایمیل Apple ID آنها ارسال می شود. به نظر نمی‌رسد راهی برای دعوت اجباری وجود داشته باشد، اما کسانی که می‌خواهند Apple Pay Later را امتحان کنند، باید ساکن ایالات متحده باشند، ۱۸ سال یا بالاتر، و آیفون خود را به iOS 16.4 یا بالاتر به‌روزرسانی کنند.

دسترسی زودهنگام Apple Pay Later در اواخر مارس آغاز شد و اپل اعلام کرد که قصد دارد این ویژگی را «در ماه‌های آینده» به همه کاربران واجد شرایط ارائه دهد.

به گفته اپل، کاربران آیفون می توانند برای دریافت وام 50 تا 1000 دلاری در اپلیکیشن Wallet درخواست دهند، بدون اینکه تاثیری بر اعتبار آن ها داشته باشد. پس از وارد کردن مبلغی که می‌خواهند وام بگیرند و با شرایط Apple Pay Later موافقت کردند، یک بررسی اعتباری نرم شروع می‌شود. هنگامی که کاربر تأیید شد، Apple Pay Later به عنوان یک گزینه در هنگام استفاده از Apple Pay در دسترس خواهد بود.

اسکرین شات های Apple Pay Later
در برنامه Wallet، کاربران می‌توانند وام‌ها را مشاهده، ردیابی و مدیریت کنند، با پرداخت‌های آتی در تقویم نشان داده می‌شود و یادآوری‌های پرداخت ارسال شده از طریق برنامه Wallet و ایمیل. کاربران باید یک کارت نقدی را به عنوان روش بازپرداخت وام تنظیم کنند که کارت های اعتباری پذیرفته نمی شود.

ارزیابی اعتبار و وام‌دهی Apple Pay Later توسط Apple Financing LLC، یکی از شرکت‌های تابعه اپل انجام می‌شود. این سرویس بر اساس برنامه Mastercard Installments است، بنابراین تاجرانی که Apple Pay را می پذیرند نیازی به انجام کاری برای اجرای آن ندارند. اپل یک سری اسناد پشتیبانی را با اطلاعات اضافی منتشر کرد.

اپل اعلام نکرده است که آیا این ویژگی در کشورهای دیگر راه اندازی می شود یا نه.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا