بررسی تخصصی

اپل قصد دارد شارژر MagSafe را در محدوده هشت گزینه رنگی ارائه دهد

اپل قصد داشت شارژر MagSafe را در هشت رنگ مختلف در حدود سال 2020 عرضه کند، نمونه اولیه کلکسیونر معروف به “کوسوتامی” ادعاها.

اپل قصد دارد شارژر MagSafe را در محدوده هشت گزینه رنگی ارائه دهد
MacRumors گفته می‌شود که اپل شارژر MagSafe را در رنگ‌های خاکستری فضایی، نور ستاره، سبز، صورتی، بنفش، زرد، آبی و (محصول) قرمز نمونه‌سازی کرده است. به‌ویژه انواع زرد، آبی و قرمز (محصول) ظاهراً سایه‌های بسیار اشباع و عمیق بودند.

دیسک لاستیکی روی سطح که با آیفون و کابل تماس برقرار می کند، با رنگ متضاد با سایه آلومینیوم بیرونی جفت شده است. برای مثال شارژر Space Grey MagSafe با دیسک و کابل مشکی تطبیق داده شد. به نظر می رسد که نمونه های اولیه از دوره ای نشات گرفته اند که در آن سری آیفون 12 و آیفون 13 در حال توسعه بودند، و توضیح می دهد که چرا بسیاری از سایه های برنامه ریزی شده با گزینه های رنگ ارائه شده در آن دستگاه ها مرتبط است.

گزینه های رنگ شارژر Magsafe 2
تا به امروز، شارژر MagSafe برای آیفون تنها در رنگ نقره ای موجود بوده است. پس از عرضه مک‌بوک ایر M2، اپل شارژر MagSafe‌ 3 را برای مک در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری فضایی، Midnight و Starlight ارائه کرده است، بنابراین ممکن است گزینه‌های رنگی اضافی برای MagSafe برای آیفون در آینده دور از ذهن نباشد.

کوسوتامی برای اولین بار هفته گذشته اخباری در مورد برنامه های طیف وسیعی از گزینه های رنگ شارژر MagSafe به اشتراک گذاشت و افزود که اپل به طور مشابه نمونه های اولیه چند گزینه رنگی را برای لوازم جانبی منتشر نشده “Magic Charger” ارائه کرده است.

داستان های محبوب

Google I/O 2016: Assistant، Home، Allo، Duo، Android N و موارد دیگر

Google امروز میزبان برنامه‌نویسان I/O سالانه خود در آمفی تئاتر Shoreline در Mountain View، کالیفرنیا بود و چندین محصول و خدمات جدید مرتبط با Android، جستجو، پیام‌رسانی، اتوماسیون خانگی و موارد دیگر را اعلام کرد. دستیار Google Assistant Google به عنوان یک “دستیار مکالمه” توصیف می شود که بر اساس Google Now بر اساس گفتگوی دو طرفه ساخته می شود. از این ابزار می توان به عنوان مثال …

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا