بررسی تخصصی

اپلیکیشن پادکست اپل هفته آینده به خودروهای تسلا می رسد

برنامه پادکست اپل قرار است با به‌روزرسانی تعطیلات 2023 این شرکت که هفته آینده عرضه می‌شود، روی خودروهای تسلا وارد شود.

ویژگی پادکست
دارندگان تسلا مدل S، 3، X، Y و Cybertruck در تقریبا 50 کشور و منطقه، این برنامه را از طریق یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری رایگان دریافت خواهند کرد. اشتراک Premium Connectivity برای پخش جریانی پادکست‌های Apple از طریق اتصال سلولی لازم است.

پس از به‌روزرسانی، کاربران برنامه «پادکست اپل» را در راه‌انداز برنامه تسلا خواهند دید. می‌توان آن را در بالای نقشه باز کرد یا به داک My Apps در پایین، جایی که پین ​​می‌شود، کشید. هنگام باز کردن برنامه پادکست اپل برای اولین بار، کاربران باید از آیفون خود برای اسکن یک کد QR روی صفحه استفاده کنند تا صفحه وب مربوطه را باز کنند و با استفاده از Apple ID خود وارد سیستم شوند.

برنامه پادکست‌های اپل برای خودروهای تسلا دارای برگه Listen Now، صف بعدی، آخرین قسمت‌ها، قسمت‌های اخیراً پخش‌شده، برگه مرور، نمایش‌های برتر و قسمت‌های برتر است، درست مانند همتایان خود در دستگاه‌های اپل. همچنین شامل کل کتابخانه پادکست‌های کاربر است که به کاربران امکان می‌دهد نمایش‌هایی را که دنبال می‌کنند، قسمت‌های ذخیره‌شده و آخرین قسمت‌های نمایش‌هایی را که دنبال می‌کنند، ببینند.

پخش بین دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌شود، بنابراین، هنگامی که راننده به مقصد می‌رسد، می‌تواند از جایی که متوقف شده است در دستگاه دیگری اپل به گوش دادن ادامه دهد. ‌پادکست‌های اپل نیز مستقیماً در تجربه جستجوی تسلا ادغام شده است و به کاربران امکان می‌دهد نمایش‌ها، افراد و موضوعات خاص را جستجو کنند و نتایج مرتبط را مرور کنند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا