بررسی تخصصی

اپل اولین نسخه بتای عمومی iOS 17 و iPadOS 17 را منتشر کرد

اپل امروز اولین نسخه بتای iOS 17 و iPadOS 17 را برای آزمایش کنندگان بتا عمومی عرضه کرد و برای اولین بار از زمان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان در ماه ژوئن، نرم افزار جدید را در معرض دید عموم قرار داد. توسعه دهندگان تا کنون سه نسخه بتا داشته اند و اولین نسخه بتا عمومی همان محتوایی را ارائه می دهد که سومین بتا توسعه دهنده است.

آزمایش‌کنندگان عمومی بتا که در برنامه آزمایش بتا اپل ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند با باز کردن برنامه تنظیمات، رفتن به بخش عمومی، ضربه زدن بر روی بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار و جابجایی گزینه بتای عمومی iOS 17، به‌روزرسانی‌های iOS 17 و ‌iPadOS 17 را دانلود کنند.

iOS 17 گزینه StandBy جدیدی را برای آیفون اضافه می کند که به آن اجازه می دهد زمانی که در موقعیت افقی قرار دارد و به شارژر متصل است به عنوان یک مرکز اطلاعات عمل کند. حالت StandBy زمان، فعالیت‌های زنده، اعلان‌های دریافتی و هزاران ابزارک را نمایش می‌دهد.

استند بای iOS 17
وقتی صحبت از ویجت ها شد، ویجت هایی که در صفحه قفل و صفحه اصلی استفاده می کنید تعاملی هستند، بنابراین می توانید کارهایی مانند کنترل چراغ هوشمند یا خاموش کردن یادآوری را بدون باز کردن برنامه انجام دهید. تصحیح خودکار هوشمندتر از قبل است و تصحیح اشتباهات با یک ضربه سریع آسان تر است.

AirDrop یک ویژگی NameDrop جدید برای به اشتراک گذاری سریع اطلاعات تماس با یک فرد در نزدیکی دارد، و برنامه Phone دارای پوسترهای تماس قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد انتخاب کنید که افراد هنگام تماس با آنها چه ببینند.

ios 17 namedrop
Live Voicemail پست صوتی‌ای را نشان می‌دهد که شخصی دقیقاً در صفحه قفل شما می‌گذارد تا در صورت مهم بودن بتوانید آن را دریافت کنید، و برنامه پیام‌ها ظاهری زیبا و ویژگی Check-In دارد که به شما کمک می‌کند با خیال راحت به مقصد خود برسید.

پست صوتی زنده iOS 17
FaceTime از پیام‌های ویدیویی پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید در صورتی که تماسی را از دست داد، یک پست صوتی ویدیویی بگذارید، به علاوه می‌توانید از آن در Apple TV استفاده کنید. Safari دارای یک پنجره مرور خصوصی قفل شده و یک ویژگی اشتراک گذاری رمز عبور و جلوگیری از ردیابی بهتر است. برنامه Maps اکنون به‌صورت آفلاین کار می‌کند، برنامه Photos می‌تواند حیوانات خانگی شما را شناسایی کند، و Visual Look Up با غذا، نمادها، ویدیوها و موارد دیگر کار می‌کند.

پیام های ویدیویی facetime ios 17
یک ویژگی جدید ردیابی خلق و خوی در اپلیکیشن Health در دسترس است و اواخر امسال، اپل همچنین قصد دارد یک اپلیکیشن ژورنالینگ اضافه کند.

به روز رسانی حالت ios 17
برای مروری کامل بر تمامی ویژگی‌های جدید در iOS 17، یک خلاصه اختصاصی iOS 17 داریم. ‌iPadOS 17 دارای برخی از ویژگی‌های فقط برای iPad مانند صفحه قفل اصلاح‌شده است که جزئیات آن در خلاصه جداگانه iPadOS 17 ما موجود است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا