بررسی تخصصی

در اینجا بهترین معاملات اپل وجود دارد که هنوز می توانید قبل از پایان روز پرایم آمازون دریافت کنید

Amazon Prime Day اواخر امروز به پایان می رسد، بنابراین ما به سرعت همه بهترین معاملات اپل را که در حال حاضر هنوز در آمازون فعال هستند، جمع بندی می کنیم. از آنجایی که بسیاری از این محصولات چند روزی است که به فروش می رسند، ممکن است حمل و نقل با تأخیر همراه باشد، اما همه آنها با پایین ترین قیمت هایی هستند که تا به حال دیده ایم.

ویژگی فروش آخرین شانس پرایم روزتوجه: MacRumors یک شریک وابسته با آمازون است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

برای مشاهده این معاملات به یک اشتراک فعال Amazon Prime نیاز دارید. میتونی به دستش بیاری یک ماه Amazon Prime به صورت رایگان هنگام ثبت نام در این هفته، و پس از آن سرویس با 14.99 دلار در ماه یا 139 دلار در سال تمدید می شود.

اپل واچ

روز پرایم با معاملات خیره کننده ای برای Apple Watch SE و Apple Watch Series 8 آغاز شد، اما با ادامه این رویداد، فروش Apple Watch SE ناپدید شد. خوشبختانه، قیمت های پایین همیشه در هر دو مدل 41 میلی متری و 45 میلی متری GPS اپل واچ سری 8 موجود است.

سریال روز اول 8

مک بوک ایر

مک بوک ایر M1 اپل اولین دستگاهی بود که در این روز نخست تخفیف دریافت کرد و همچنان یکی از بهترین معاملات این هفته با 249 دلار تخفیف است. این رکورد قیمت پایین قبلی را حدود 50 دلار شکست می دهد و همچنان در هر سه رنگ موجود است.

پرایم دی مک بوک ایر

آیپدها

شاید محصول اپل با فراوان‌ترین معاملات در این روز نخست، تخفیف‌های متعدد آی‌پد را در چند روز گذشته دنبال کردیم. بسیاری از این موارد هنوز زنده هستند، با قیمت‌های پایین همیشه در نسل نهم iPad (از 249.99 دلار)، iPad mini 6 (از 379.99 دلار) و iPad Air (از 499.99 دلار).

روز اول اپل
تنها نسل دهم آی‌پد تاکنون منقضی شده است و تبلت وای‌فای 256 گیگابایتی اکنون تنها تبلت با قیمت پایین 529.99 دلاری است.

AirPods

آمازون در این روز پرایم روی چند ایرپاد نشانه گذاری های محکمی ارائه کرد. AirPods Pro 2 با قیمت فروش ثابت خود 199.00 دلار (50 دلار تخفیف) باقی مانده است و AirPods 2 به 89.99 دلار (39 دلار تخفیف) رسیده است. اینها دیروز 10 دلار ارزان تر بودند، و ممکن است قبل از پایان روز به آن قیمت بازگردند، اما در حال حاضر این یک قیمت دوم خوب است.

airpods 2 prime day

آنکر

در نهایت، ما امروز یک فروش مرتبط با اپل داریم که Anker چندین امتیاز عالی را در بین بهترین لوازم جانبی شارژ خود ارائه می دهد. می‌توانید در شارژرهای USB-C، باتری‌های قابل حمل، ردیاب‌های بلوتوث و موارد دیگر صرفه‌جویی کنید.

روز اول anker 2

ردیاب های بلوتوث

کابل و شارژر دیواری

باتری های قابل حمل

هاب ها و ایستگاه های شارژ

از بهترین تخفیف های این هفته در محصولات اپل و لوازم جانبی مرتبط در خلاصه تخفیف های اختصاصی اپل ما مطلع شوید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا