بررسی تخصصی

نمایندگی اپل “Simply Mac” خاموش می شود

این شرکت به صورت داخلی اعلام کرد، فروشنده و ارائه‌دهنده خدمات اپل Simply Mac بلافاصله پس از نزدیک به شانزده سال فعالیت، خاموش می‌شود.

نمایندگی اپل “Simply Mac” خاموش می شود
در نامه ای به کارکنان امروز، به دست آمده توسط MacRumors از منابع متعدد، مدیر عامل Simply Mac، Rein Voigt، گفت که این شرکت در حال تعطیل کردن فعالیت‌های خود و خاتمه دادن به کلیه کارکنان است که بلافاصله در انتظار تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 7 در ایالات متحده است که منجر به انحلال کامل شرکت خواهد شد.

وویگت گفت: «از زمان خرید Simply Mac از GameStop در 25 سپتامبر 2019، ما به عنوان یک تیم سخت کار کرده ایم تا شرکت خود را به عنوان شریک برجسته اپل در آمریکای شمالی ارتقا دهیم و به مشتریان خود تجربیات تحول آفرینی ارائه دهیم که وفاداری طولانی مدت را به همراه دارد. ، در نامه ای به کارکنان. با این حال، نمی توانستیم پیش بینی کنیم که در 12 دسامبر 2019 در ووهان چین یک بیماری همه گیر جهانی شروع شود و در نهایت باعث شود نیمی از نیروی کار خود را اخراج کنیم و بسیاری از فروشگاه هایمان را ببندیم.

Voigt گفت که عملکرد مالی Simply Mac “هرگز انتظارات ما را برآورده نکرد” از زمانی که شعبه سابق GameStop توسط Cool Holdings, Inc. در سال 2019 خریداری شد. به دلیل “محدودیت های مالی” Voigt اضافه کرد که Simply Mac “نتوانست فروشگاه های ما را به اندازه کافی ذخیره کند. موجودی یا در جریان تعهدات مالی ما باشید.”

Voigt اضافه کرد که Simply Mac فردا یا در آینده قادر به پرداخت حقوق کارمندان نخواهد بود و خاطرنشان کرد که همه کارمندان در زمان مقرر از دادگاه ورشکستگی اخطاریه دریافت خواهند کرد و طبق این نامه فرصتی برای ارائه ادعا خواهند داشت.

از ژانویه 2022، Simply Mac 53 فروشگاه خرده فروشی در سراسر ایالات متحده داشت. بسیاری از فروشگاه‌های Simply Mac در شهرهایی قرار داشتند که فاقد اپل استور بودند و جایگزینی محلی برای محصولات و تعمیرات اپل برای ساکنان فراهم می‌کردند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا