بررسی تخصصی

رویداد اپل این 4 اطلاعیه را نداشت

اپل در رویداد “سریع ترسناک” خود، مدل های جدید مک بوک پرو 14 اینچی، مک بوک پرو 16 اینچی و آی مک 24 اینچی با تراشه های سری M3 را معرفی کرد. این یک رویداد 30 دقیقه ای بسیار سریع و مرتب بود، بدون هیچ محصول یا شگفتی دیگری فاش نشد.

رویداد اپل این 4 اطلاعیه را نداشت
در زیر برخی از محصولات شایعه شده که در این رویداد معرفی نشده اند را فهرست کرده ایم.

لوازم جانبی جادویی با USB-C

صفحه کلید و ماوس جادویی iMac
بلومبرگمارک گورمن گزارش داد که رویداد اپل احتمالاً شامل نسخه‌های به‌روزرسانی‌شده Magic Keyboard، Magic Mouse و Magic Trackpad برای مک با پورت‌های USB-C برای شارژ است، اما لوازم جانبی همچنان به Lightning مجهز هستند.

آیپدها

آیپد مینی 6 نارنجی BG
مینگ چی کو و گورمن، تحلیلگر اپل، هر دو آی پدهای جدید را برای بقیه سال 2023 رد کردند و این رویداد در واقع فاقد هرگونه اعلامیه آی پد بود.

MacRumors کشف کرده بود که یکی از تامین‌کنندگان اپل هفته گذشته پرونده باتری آی‌پد مینی نسل ششم را در پایگاه‌داده نظارتی چین ارسال کرده است، اما در نهایت این موضوع به نسل هفتم آی‌پد مینی در این رویداد مربوط نمی‌شود.

گورمن گفت اپل قصد ندارد آیپدهای جدید را تا مارس 2024 یا بعد از آن معرفی کند.

آی مک پرو

اپل می گوید آی مک 27 اینچی با سیلیکون اپل وجود نخواهد داشت
در حالی که iMac Pro مبتنی بر اینتل در سال 2021 متوقف شد، از آن زمان شایعاتی در مورد جایگزینی سیلیکون اپل وجود دارد.

اوایل این ماه، گورمن گفت که اپل هنوز برنامه‌هایی برای عرضه نسخه حرفه‌ای بزرگ‌تر آی‌مک با نمایشگر 32 اینچی در اواخر سال 2024 یا در سال 2025 دارد. مشخص نیست که این مک به چه تراشه‌هایی مجهز خواهد شد. بر اساس حدس و گمان، می‌تواند از تراشه‌های M3 Pro و M3 Max که دیروز معرفی شده‌اند یا شاید حتی از تراشه M3 Ultra استفاده کند، اما اپل ممکن است تا زمانی که iMac Pro جدید معرفی شود، به سراغ تراشه‌های سری M4 برسد.

Kuo گفت که iMac Pro جدید دارای نور پس زمینه mini-LED خواهد بود.

مک بوک ایر و مک مینی

MacBook Air 15 Inch Feature Teal
برای روشن بودن، انتظار نمی رفت که مدل های جدید مک بوک ایر و مک مینی در این رویداد معرفی شوند، اما با توجه به اینکه احتمالاً از همان تراشه های M3 یا M3 Pro استفاده خواهند کرد که دیروز معرفی شدند، قابل ذکر است.

گورمن انتظار دارد که مدل‌های مک‌بوک ایر 13 و 15 اینچی به‌روزرسانی شده با تراشه استاندارد M3 در نیمه اول سال 2024 عرضه شوند. او همچنین گفت که اپل در حال حاضر روی یک مک مینی جدید کار می‌کند، اما او زمان عرضه را ارائه نکرد.

ایرپاور

نیروی هوایی

شوخی کردم

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا