بررسی تخصصی

Apple Seeds Fourth watchOS 9 Public Beta

اپل امروز چهارمین بتای آپدیت آتی watchOS 9 را در گروه آزمایش بتا عمومی خود قرار داد و به غیر توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا نرم افزار ساعت جدید را قبل از انتشار پاییز آن تجربه کنند. بتای جدید یک هفته پس از سومین بتای منتشر می شود و مطابق با ششمین بتای توسعه دهنده است که دیروز منتشر شد.

ویژگی watchOS 9
آپدیت واچ او اس 9 پس از ارتقای آیفون به نسخه بتای عمومی iOS 16 قابل دانلود است. پس از نصب iOS 16، نمایه مناسب واچ OS 9 از وب سایت نرم افزار بتا اپل نیز باید نصب شود.

با رفتن به General > Software Update در اپلیکیشن Apple Watch در آیفون، می‌توانید به نرم‌افزار دسترسی پیدا کنید. اپل واچ برای به روز رسانی باید 50 درصد عمر باتری داشته باشد، باید روی شارژر قرار گیرد و در محدوده آیفون قرار گیرد.

WatchOS 9 ویژگی ردیابی خواب را برای افزودن مراحل خواب گسترش می‌دهد و به ساعت اجازه می‌دهد تا زمانی که کاربران در REM Core یا Deep sleep هستند را ردیابی کند، به علاوه از برنامه داروها برای مدیریت و دریافت یادآوری‌ها برای داروها، ویتامین‌ها و مکمل‌ها پشتیبانی می‌کند.

چهار صفحه ساعت جدید شامل Lunar، Playtime، Metropolitan و Astronomy وجود دارد و برنامه ECG از AFib History برای ردیابی مدت زمانی که فرد در فیبریلاسیون دهلیزی بوده است پشتیبانی می کند.

تمرینات سفارشی به برنامه Workout اضافه شده است و بهبودهای تناسب اندام برای دوندگان، ورزشکاران سه گانه و شناگران وجود دارد. سایر ویژگی‌های جدید عبارتند از CallKit API که به تماس‌های VOIP در اپل واچ پاسخ داده می‌شود، Apple Watch Mirroring برای کنترل اپل واچ با آیفون، اقدامات سریع برای انجام کارهای بیشتر با یک حرکت دوبار خرج کردن، و به‌روزرسانی‌های برنامه‌های یادآوری و تقویم.

اطلاعات بیشتر درباره همه چیزهای جدید در به‌روزرسانی ساعت 9 را می‌توانید در جمع‌بندی اختصاصی watchOS 9 ما پیدا کنید.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا