بررسی تخصصی

اپل دومین بتای iOS 16.6 و iPadOS 16.6 را برای توسعه دهندگان می فرستد

اپل امروز دومین بتای به‌روزرسانی‌های iOS 16.6 و iPadOS 16.6 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار داد و این نرم‌افزار دو هفته پس از انتشار اولین نسخه بتا عرضه شد.

iOS 16
توسعه دهندگان ثبت نام شده می توانند با باز کردن برنامه تنظیمات، رفتن به نرم افزار به روز رسانی، ضربه زدن بر روی گزینه “به روز رسانی بتا” و تغییر روی iOS 16 Developer Beta در نسخه بتا شرکت کنند. توجه داشته باشید که برای دانلود و نصب نسخه بتا، یک Apple ID مرتبط با حساب توسعه دهنده مورد نیاز است.

iOS 16.6 و iPadOS 16.6 زمینه را برای تأیید کلید تماس با iMessage فراهم می کنند. به این منظور به صاحبان دستگاه های اپل اجازه می دهد تا تأیید کنند که آنها به جای یک موجود مخرب که پیامی را شنود کرده یا در حال استراق سمع یک مکالمه است، با افرادی که می خواهند پیام ارسال کنند، پیام ارسال می کنند.

این ویژگی برای کاربران اپل طراحی شده است که با “تهدیدات دیجیتالی خارق العاده” روبرو هستند. اپل قصد دارد تأیید کلید تماس iMessage را برای روزنامه‌نگاران، فعالان حقوق بشر، مقامات دولتی و سایر افرادی که در معرض حملات دیجیتالی مخرب مهاجمان دولتی یا سایر عوامل مخرب هستند، استفاده کند.

اپل اعلام کرد که تأیید کلید تماس iMessage در برخی از مواقع در سال 2023 در آیفون و سایر دستگاه های اپل در دسترس خواهد بود و این یکی از آخرین ویژگی هایی است که انتظار داریم در iOS 16 مشاهده کنیم. در اولین نسخه بتا، نکات کلید تماس iMessage در دسترس بود، اما این گزینه به طور کامل فعال نشد.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا