بررسی تخصصی

اپل هفتمین بتای watchOS 9 را برای توسعه دهندگان قرار داد

اپل امروز هفتمین بتای آپدیت آتی watchOS 9 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد و بتای جدید یک هفته پس از انتشار ششمین بتای اپل برای توسعه دهندگان عرضه شد.

ویژگی watchOS 9
برای نصب ‌watchOS 9، توسعه‌دهندگان باید مشخصات پیکربندی را از مرکز توسعه‌دهنده اپل دانلود کنند. پس از نصب، ‌watchOS 8 را می‌توانید از طریق برنامه اختصاصی Apple Watch در آیفون با رفتن به General > Software update دانلود کنید. برای به‌روزرسانی به نرم‌افزار جدید، اپل واچ باید 50 درصد عمر باتری داشته باشد، باید روی شارژر قرار داده شود و در محدوده آیفون باشد.

‌watchOS 9 چهار صفحه ساعت جدید شامل Lunar، Playtime، Metropolitan و Astronomy را معرفی می‌کند، به علاوه شامل به‌روزرسانی‌هایی برای برخی از واچ‌فیس‌ها و عوارض موجود است. برنامه ECG اکنون از AFib History برای ردیابی مدت زمانی که فرد در فیبریلاسیون دهلیزی بوده است پشتیبانی می کند.

ویژگی ردیابی خواب اکنون شامل مراحل خواب می‌شود و به اپل واچ اجازه می‌دهد تا زمانی که کاربران در REM، Core یا Deep خواب هستند، ردیابی کند و اپل یک برنامه داروها را اضافه کرده است. برنامه داروها به کاربران امکان می دهد داروها، ویتامین ها و مکمل های خود را مدیریت و ردیابی کنند و زمان مصرف آنها را یادآوری کنند.

به‌روزرسانی‌های برنامه Workout تمرین‌های سفارشی و بهبودهایی را برای دوندگان، ورزشکاران سه‌گانه و شناگران اضافه می‌کند. تمرینات Fitness+ اکنون از پخش جریانی به تلویزیون های شخص ثالث خاصی برای کسانی که Apple TV ندارند پشتیبانی می کند و اعلان ها به گونه ای طراحی شده اند که وقتی صفحه ساعت فعال است کمتر مزاحم باشند.

سایر ویژگی‌های جدید عبارتند از CallKit API که به تماس‌های VOIP در اپل واچ پاسخ داده می‌شود، Apple Watch Mirroring برای کنترل اپل واچ با آیفون، Quick Actions برای انجام کارهای بیشتر با یک حرکت دوبار خرج کردن، و به‌روزرسانی‌های برنامه‌های Reminders و Calendar.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا