بررسی تخصصی

اپل دومین بتا را از watchOS 9 به توسعه دهندگان می دهد

اپل امروز دومین بتای آپدیت آتی watchOS 9 را برای اهداف آزمایشی در اختیار توسعه دهندگان قرار داد، با بتای جدید دو هفته پس از رونمایی اپل از به روز رسانی در WWDC و ارائه اولین بتا به توسعه دهندگان.

اپل دومین بتا را از watchOS 9 به توسعه دهندگان می دهد
برای نصب ‌watchOS 9، توسعه‌دهندگان باید مشخصات پیکربندی را از مرکز توسعه‌دهنده اپل دانلود کنند. پس از نصب، ‌watchOS 8 را می‌توانید از طریق برنامه اختصاصی Apple Watch در آیفون با رفتن به General > Software update دانلود کنید. برای به‌روزرسانی به نرم‌افزار جدید، اپل واچ باید 50 درصد عمر باتری داشته باشد، باید روی شارژر قرار داده شود و در محدوده آیفون باشد.

واچ او اس 9 چهار صفحه ساعت جدید شامل Lunar، Playtime، Metropolitan و Astronomy را معرفی می کند، به علاوه شامل به روز رسانی هایی برای برخی از واچ فیس ها و عوارض موجود است. برنامه ECG اکنون از AFib History برای ردیابی مدت زمانی که فرد در فیبریلاسیون دهلیزی بوده است پشتیبانی می کند.

ویژگی ردیابی خواب اکنون شامل مراحل خواب می‌شود و به اپل واچ اجازه می‌دهد تا زمانی که کاربران در REM، Core یا Deep sleep هستند را ردیابی کند و اپل یک برنامه داروها را اضافه کرده است. برنامه داروها به کاربران امکان مدیریت و ردیابی داروها، ویتامین‌ها و مکمل‌های خود را می‌دهد و زمان مصرف آنها را یادآوری می‌کند.

به‌روزرسانی‌های برنامه Workout تمرین‌های سفارشی و بهبودهایی را برای دوندگان، ورزشکاران سه‌گانه و شناگران اضافه می‌کند. تمرینات Fitness+ اکنون از پخش جریانی به برخی از تلویزیون های شخص ثالث برای کسانی که Apple TV ندارند پشتیبانی می کند و اعلان ها به گونه ای طراحی شده اند که وقتی صفحه ساعت فعال است کمتر مزاحم باشند.

سایر ویژگی‌های جدید عبارتند از CallKit API که به تماس‌های VOIP در اپل واچ پاسخ داده می‌شود، Apple Watch Mirroring برای کنترل اپل واچ با آیفون، اقدامات سریع برای انجام کارهای بیشتر با یک حرکت دوبار خرج کردن، و به‌روزرسانی‌های برنامه‌های یادآوری و تقویم.

‌watchOS 9 در حال حاضر محدود به توسعه دهندگان است، اما اپل قصد دارد یک نسخه بتا عمومی را در اواخر تابستان امسال و قبل از عرضه پاییز این نرم‌افزار در کنار مدل‌های جدید اپل واچ ارائه کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا