بررسی تخصصی

کارمندان اپل استور در سنت لوئیس تلاش‌های اتحادیه‌سازی را رد می‌کنند

کارمندان اپل استور در محل سنت لوئیس گالریا این هفته تصمیم گرفتند که عضو اتحادیه نشوند و عضویت در اتحادیه را در پرونده ای به هیئت ملی روابط کار رد کردند. بلومبرگ.

فروشگاه اپل سنت لوئیس
کارمندان گفتند که باور ندارند این اتحادیه «هر چیزی مکمل فرهنگ اپل و مزایای موجود» ارائه کند، که نشان می‌دهد تلاش‌های اپل برای بهبود مزایا برای جلوگیری از تشکیل اتحادیه موفقیت‌آمیز بوده است. اپل در ماه فوریه روزهای مرخصی و مرخصی را افزایش داد و در ماه ژوئن با افزایش محدودیت‌های زمانی بین شیفت‌ها، محدود کردن شیفت‌های آخر شب و برنامه‌ریزی نکردن کارمندان برای بیش از پنج روز متوالی، شرایط کاری را بهبود بخشید.

کارگران این فروشگاه گفتند که نمی‌خواهند توسط انجمن بین‌المللی ماشین‌کاران و کارگران هوافضا (IAM)، گروه کارگری که قصد سازمان‌دهی فروشگاه را داشت، نمایندگی شوند. 66 نفر از 90 کارمند گفتند که “نمی خواهند به اتحادیه بپیوندند و به هیچ وجه از اتحادیه حمایت نمی کنند.”

IAM در ماه نوامبر برنامه های رای گیری برای اتحادیه سازی را کنار گذاشت و در آن زمان «اقدامات ضد اتحادیه و افزایش خصومت نسبت به کارگران» را مقصر دانست. کارمندان ادعا می کنند که IAM پس از اطلاع از این طومار، تلاش های اتحادیه را کنار گذاشته است. کارمندان می‌گویند: «اکثر کارمندان در این فروشگاه اپل مایل به کار با IAM نیستند. آنها همچنین گفتند که “در حال حاضر اعتقاد ندارند که اتحادیه لازم است.”

کارگران گفتند که مخالفت اتحادیه تحت تأثیر مدیریت قرار نگرفته است، حتی اگر اپل به رفتارهای ضد اتحادیه متهم شده است. اپل در ماه اکتبر از ارائه مزایای جدید به یک داستان اتحادیه‌ای در مریلند خودداری کرد و به کارمندان آنجا گفته شد که اپل باید از طریق اتحادیه درباره مزایای آن با اپل مذاکره کند.

Deirdre O’Brien، رئیس خرده‌فروشی اپل به کارکنان هشدار داده است که اتحادیه‌ها، اعمال تغییرات را برای اپل سخت‌تر می‌کند. او در آن زمان گفت: «ما رابطه‌ای داریم که مبتنی بر تعامل باز، مشارکتی و مستقیم است. اگر یک فروشگاه توسط اتحادیه ای تحت یک قرارداد چانه زنی دسته جمعی نمایندگی شود، به نظر من می تواند اساساً تغییر کند.

از هم‌اکنون، دو فروشگاه اپل در ایالات متحده عضویت در اتحادیه را انتخاب کرده‌اند و کارمندان چندین فروشگاه دیگر اپل در حال بررسی عضویت در اتحادیه هستند.

توجه: با توجه به ماهیت سیاسی یا اجتماعی بحث در مورد این موضوع، موضوع بحث در انجمن اخبار سیاسی ما قرار دارد. همه اعضای انجمن و بازدیدکنندگان سایت می توانند موضوع را مطالعه و دنبال کنند، اما ارسال پست به اعضای انجمن با حداقل 100 پست محدود می شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا