بررسی تخصصی

اپل در حال برنامه ریزی 53 مکان جدید یا اصلاح شده فروشگاه اپل تا سال 2027 است

گزارش ها حاکی از آن است که اپل در حال برنامه ریزی برای گسترش تلاش های اپل استور خود، معرفی تعدادی مکان خرده فروشی جدید در سراسر جهان و تعمیرات اساسی چندین فروشگاه در ایالات متحده است. بلومبرگ.

فروشگاه اپل پالو آلتو
15 فروشگاه جدید به منطقه آسیا-اقیانوسیه، پنج فروشگاه به اروپا و خاورمیانه و چهار فروشگاه به ایالات متحده و کانادا می آیند. 28 فروشگاه دیگر در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی بازسازی یا جابه‌جا خواهند شد و اپل تا سال 2027 روی به‌روزرسانی‌ها کار می‌کند.

سه تا از فروشگاه های آسیا و اقیانوسیه در هند، یک فروشگاه در مالزی، دو فروشگاه در کره جنوبی و یکی در پلازا معبد Jing’an در شانگهای خواهد بود و اپل همچنین قصد دارد فروشگاه Shinsaibashi خود را در اوزاکا بازسازی کند. ، ژاپن در اروپا، اپل قصد دارد مکان خود را در پاریس اپرا ارتقا دهد و فروشگاه های جدیدی را در ایستگاه برق Battersea در لندن و La Vaguada در مادرید باز کند.

مکان‌های خرده‌فروشی جدید اپل به میامی، دیترویت و تورنس، کالیفرنیا می‌آیند، در حالی که فروشگاه‌های نیوجرسی، آلاباما، ماساچوست، کارولینای شمالی، اوهایو، جورجیا و میسوری جابه‌جا خواهند شد.

اپل اخیراً گوشه اپل تایسونز در ویرجینیا را بازنگری کرده و یک بازسازی کلی از اولین مکان خرده فروشی اپل خود را معرفی کرده است. این فروشگاه دارای یک Genius Bar فیزیکی، یک فضای سخت‌افزاری انعطاف‌پذیر و یک استودیوی اپل واچ حضوری است و ممکن است برخی از این ویژگی‌ها به فروشگاه‌های جدیدی که برنامه‌ریزی شده‌اند بیایند.

بلومبرگ می‌گوید که اپل اساساً فروشگاه‌های قدیمی‌تر و کوچک‌تر را با جزئیات کامل در مکان‌های خاص فروشگاه‌های جدید که از سایت موجود است، به‌روزرسانی می‌کند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا