بررسی تخصصی

Targus اولین کوله پشتی با Find My Integration

تارگوس امروز از راه اندازی کوله پشتی Cypress Hero با ادغام داخلی Find My خبر داد که با برنامه Find My در دستگاه های اپل کار می کند.

تارگوس کوله پشتی من را پیدا کن
تارگوس با قیمت 150 دلار می‌گوید که این کوله‌پشتی ترکیبی از مواد سازگار با محیط زیست، محافظت از لپ‌تاپ و ویژگی موقعیت مکانی داخلی برای ایمن نگه داشتن اقلام فنی است. کوله پشتی را می توان از طریق تب Items در برنامه Find My‎، درست در کنار AirTags و سایر ردیاب ها ردیابی کرد.

یک محفظه لپ‌تاپ مجهز به لپ‌تاپ‌های تا سایز 15.6 اینچ، یک محفظه اصلی برای فایل‌ها و تجهیزات، یک جیب کوچک‌تر برای لوازم جانبی و یک جیب ذخیره سریع در جلو وجود دارد. دارای ظرفیت 22 لیتری و یک پنل پشتی برای جا دادن راحت است.

ماژول موقعیت مکانی Find My‌ موجود از باتری CR2032 بسیار شبیه AirTag استفاده می‌کند و باتری بسته به استفاده باید تا 300 روز دوام بیاورد.

تارگوس اولین بار در نوامبر 2021 کوله پشتی سازگار با Find My را معرفی کرد و آن را در CES 2022 به نمایش گذاشت و به نظر می رسد بیش از یک سال طول کشیده تا این لوازم جانبی در واقع عرضه شود. این اولین کوله پشتی Find My در بازار نیست، زیرا هایپر (متعلق به تارگوس) یک کوله پشتی با قابلیت Find My نیز دارد.

کوله پشتی قهرمان سرو را از امروز می توانید از سایت تارگوس خریداری کنید.

توجه: MacRumors یک شریک وابسته با Targus است. وقتی روی پیوندی کلیک می‌کنید و خریدی انجام می‌دهید، ممکن است مبلغی جزئی دریافت کنیم که به ما کمک می‌کند تا سایت را فعال نگه داریم.

داستان های محبوب

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا