بررسی تخصصی

اپل قصد دارد رویداد آیفون 14 را در 7 سپتامبر برگزار کند

اپل قصد دارد اولین رویداد پاییزی خود را در روز چهارشنبه 7 سپتامبر برگزار کند بلومبرگمارک گورمن. این رویداد بر روی مدل های آیفون 14 و اپل واچ سری 8 متمرکز خواهد بود.

ویژگی لاین آپ آیفون 14 پرو بنفش
انتظار می‌رود مدل‌های استاندارد آیفون 14 تغییرات کمی داشته باشند، اما مدل‌های آیفون 14 پرو شامل فناوری دوربین به‌روز، حذف بریدگی به‌نفع بریدگی قرص‌دار و سوراخ‌دار، تراشه A16 و موارد دیگر خواهند بود.

اپل قصد دارد در مجموع چهار مدل آیفون 14 شامل آیفون 14 6.1 اینچی، آیفون 14 مکس 6.7 اینچی، آیفون 14 پرو 6.1 اینچی و 14 پرو مکس 6.7 اینچی عرضه کند. قابل ذکر است که آیفون مینی 5.4 اینچی وجود نخواهد داشت زیرا دستگاه های کوچکتر آیفون 12 و 13 مینی آنطور که انتظار می رفت فروخته نشده اند.

سه مدل اپل واچ در دست ساخت هستند، از جمله اپل واچ جدید سری 8، یک اپل واچ SE به روز شده و یک نسخه کاملا جدید پرو از اپل واچ که انتظار می رود بدنه بزرگتر، طراحی به روز و مقاوم تر داشته باشد. ساختن.

همچنین برنامه‌هایی برای آی‌پد ارزان‌قیمت جدید، مدل‌های به‌روزشده آی‌پد پرو، مک پرو با تراشه‌های سیلیکونی اپل و موارد دیگر وجود دارد، اما این دستگاه‌ها می‌توانند برای دومین رویداد اکتبر ذخیره شوند.

اگر اپل واقعاً با رویداد 7 سپتامبر پیش برود، می توانیم انتظار داشته باشیم که دعوت نامه های رسمی را تقریباً یک هفته قبل، شاید قبل از پایان ماه اوت دریافت کنیم. اپل قبلاً این رویداد از پیش ضبط شده را آماده کرده است، که نشان می دهد این رویداد دوباره به صورت مجازی و نه حضوری برگزار می شود. گفته می شود، ممکن است یک جزء حضوری با دعوت برخی از اعضای رسانه وجود داشته باشد.

گورمن می‌گوید که اپل به برخی از کارمندان خرده‌فروش گفته است که برای عرضه محصول جدید در روز جمعه، 16 سپتامبر آماده شوند، که نشان می‌دهد مدل‌های جدید آیفون و اپل واچ می‌توانند در آن تاریخ عرضه شوند.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا