بررسی تخصصی

لایه تبلیغاتی آینده نتفلیکس اجازه دانلود برای مشاهده آفلاین را نمی دهد

طبق گزارشات، سطح Netflix با پشتیبانی تبلیغاتی که در دست ساخت است، به مشترکین اجازه نمی‌دهد برنامه‌های تلویزیونی یا فیلم‌ها را برای تماشای آفلاین دانلود کنند. بلومبرگ. این محدودیت در کد برنامه Netflix برای دستگاه‌های iOS یافت شد که عبارت «دانلودهای موجود در همه برنامه‌ها به جز Netflix با تبلیغات» را می‌خواند.

نتفلیکس 1
طرح‌های استاندارد نتفلیکس امکان بارگیری برخی از محتوای نتفلیکس را برای مشاهده آفلاین فراهم می‌کند، و محدود کردن این ویژگی به سطوح گران‌تر نتفلیکس به نتفلیکس اجازه می‌دهد بین طرح‌های موجود و طرح جدید پشتیبانی‌شده از تبلیغات تمایز قائل شود.

تد ساراندوس، مدیر عامل نتفلیکس در ماه ژوئن تایید کرد که نتفلیکس در حال برنامه ریزی برای یک سطح نتفلیکس مقرون به صرفه تر است که هدف آن کسانی است که از تبلیغات اهمیتی نمی دهند و نمی خواهند برای اشتراک نتفلیکس بدون آگهی هزینه ای بپردازند. ساراندوس گفت: «ما بخش بزرگی از مشتریان را کنار گذاشته‌ایم، که افرادی هستند که می‌گویند: «هی، نتفلیکس برای من خیلی گران است و من اهمیتی برای تبلیغات ندارم». ما در حال اضافه کردن یک ردیف تبلیغاتی هستیم؛ ما تبلیغاتی را به نتفلیکس آنطور که امروز می‌دانید اضافه نمی‌کنیم. ما برای افرادی که می‌گویند، “هی، من قیمت کمتری می‌خواهم و تبلیغات را تماشا می‌کنم” اضافه می‌کنیم. “

بلومبرگ می‌گوید که نتفلیکس همچنین قصد ندارد به مشتریان اجازه دهد از تبلیغات صرفنظر کنند یا به کنترل‌های پخش در حین پخش آگهی‌ها دسترسی داشته باشند، و نتفلیکس قبلاً تأیید کرده بود که برخی از محتواها به پخش بدون آگهی محدود می‌شوند. با این حال، رده نتفلیکس با پشتیبانی تبلیغات قرار نیست تا اوایل سال 2023 راه اندازی شود، بنابراین ممکن است با تکمیل برنامه های نتفلیکس به روز رسانی هایی وجود داشته باشد.

هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت سرویس نتفلیکس با پشتیبانی تبلیغاتی وجود ندارد، اما نتفلیکس در سال های اخیر چندین بار قیمت آن را افزایش داده است. طرح پایه نتفلیکس اکنون 9.99 دلار قیمت دارد و پخش 480p را ارائه می دهد، در حالی که طرح استاندارد برای رزولوشن 1080p 15.49 دلار قیمت دارد. گران‌ترین طرح Premium نتفلیکس، با قیمت 19.99 دلار در ماه، تنها سطحی است که پخش 4K HDR را ارائه می‌کند. نتفلیکس همچنان تنها سرویس استریم است که برای بهبود کیفیت استریم هزینه اضافی دریافت می کند، و ردیف پشتیبانی شده از تبلیغات احتمالاً کیفیت پخشی مشابه طرح اولیه را ارائه می دهد.

نتفلیکس در حال معرفی یک ردیف تبلیغاتی است زیرا مشتریان و درآمد خود را از دست داده است. این شرکت برای اولین بار در 10 سال گذشته در سه ماهه اول سال 2022 مشترکین خود را از دست داد و هم “تعداد زیادی از خانوارها را که حساب مشترک دارند” و هم “رقابت” را مقصر دانست.

علاوه بر افزودن یک طرح ارزان‌تر، نتفلیکس قصد دارد اشتراک‌گذاری حساب را نیز سرکوب کند. نتفلیکس می گوید که تقریباً 222 میلیون خانوار پرداخت کننده با 100 میلیون خانوار دیگر که درآمدزایی ندارند به اشتراک می گذارند و این شرکت در نظر دارد در آینده درآمدزایی مؤثرتری از اشتراک گذاری چند خانواری را اجرا کند. کارمزدهای اشتراک گذاری حساب های چند خانواری در حال حاضر وجود دارد. در برخی کشورها آزمایش شده است و می تواند در آینده به کشورهای دیگر گسترش یابد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا