بررسی تخصصی

برنامه Apple TV دارای ویژگی های ناوبری اصلاح شده در tvOS 17.2 است

اپل در نسخه بتا tvOS 17.2 برنامه Apple TV خود را به‌روزرسانی کرده است، تا پیمایش و یافتن محتوا برای تماشا را آسان‌تر کند. یک نوار کناری اختصاصی وجود دارد که محتوای برنامه‌ها و سرویس‌های پخش مختلف، از جمله Apple TV+ را در خود جای می‌دهد.

برنامه Apple TV دارای ویژگی های ناوبری اصلاح شده در tvOS 17.2 است
نوار کناری بخش‌های اختصاصی برای جستجو، تماشای اکنون، Apple TV، MLS Season Pass، ورزش، فروشگاه و کتابخانه دارد.

در یک منطقه جداگانه «کانال‌ها و برنامه‌ها»، کاربران می‌توانند به محتوای سرویس‌های پخش ویژه که با برنامه تلویزیون ادغام می‌شوند، دسترسی داشته باشند. گزینه‌ها عبارتند از ABC، CBS، Comedy Central، Hulu، ESPN، Discovery، Peacock، Prime Video و موارد دیگر.

ضربه زدن به کانالی مانند Hulu محتوا و پیشنهادات تماشا را فقط برای آن سرویس نشان می دهد.

اپلیکیشن apple tv hulu
Up Next در Watch Now تغییری نکرده است، اما اپل یک بخش جدید “My TV” را در زیر نمودارهای برتر اضافه کرده است که به نظر می رسد پیشنهادهای تلویزیونی از چندین شبکه را به عنوان جایگزینی برای “For You” در خود جای دهد. هیچ بخش کانال اختصاصی در Watch Now وجود ندارد، اما یک ویژگی کانال‌ها و برنامه‌ها به فروشگاه اضافه شده است.

اپل تی وی برنامه تلویزیون من
اپل همچنین تغییراتی در اپلیکیشن Apple TV در آیفون و آیپد ایجاد کرده است. در بخش فروشگاه، دیگر برگه‌های جداگانه‌ای برای فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی وجود ندارد و همه چیز با هم یکپارچه شده است.

تغییرات در اپلیکیشن Apple TV پس از گزارشی از طرف بلومبرگمارک گورمن گفت که اپل در ماه دسامبر طرح جدیدی را معرفی خواهد کرد. در گزارش Gurman آمده است که اپل برنامه‌های مستقل iTunes Apple TV را که برای اجاره و خرید برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌ها در دسترس هستند حذف خواهد کرد، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا