بررسی تخصصی

جدایی، تد لاسو و بیشتر نامزدهای جوایز امی 2022

آکادمی تلویزیون امروز اعلام کرد برنامه های Apple TV+ که شامل «Severance» و «Ted Lasso» می شود، نامزد دریافت جوایز امی 2022 شده اند. «تد لاسو» نامزد بهترین سریال کمدی و «Severance» نامزد بهترین سریال درام شده است.

جدایی اپل تی وی پلاس
«تد لاسو» برنده جایزه امی سریال کمدی برجسته 2021 شد و این بار هم در تلاش است. این نمایش با «فقط قتل‌ها در ساختمان»، «آنچه در سایه‌ها انجام می‌دهیم»، «خانم میزل شگفت‌انگیز»، «هک‌ها» و نمایش‌های دیگر رقابت می‌کند. «تد لاسو» با بازی جیسون سودیکیس در نقش یک آمریکایی که مربی یک تیم فوتبال در بریتانیا است.

«Severance» یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی است که نقدهای مثبتی دریافت کرده است. کارمندان صنایع Lumon را دنبال می کند، شرکتی که از یک روش پزشکی “قطع کار” برای جدا کردن کار و زندگی شخصی کارگران خود استفاده می کند. یکی از کارمندان با بازی آدام اسکات سعی می کند دو نیمه از زندگی خود را کنار هم بگذارد و شبکه ای عمیق از توطئه ها و دروغ ها را کشف می کند.

از دیگر نامزدهای بخش درام می‌توان به «بهتر است با ساول تماس گرفت»، «خوشحالی»، «بازی ماهی مرکب»، «جانشینی»، «چیزهای عجیب‌تر» و «جلیقه‌های زرد» نام برد.

بازیگران و عوامل اپل تی‌وی پلاس نامزدی‌های دیگری نیز دریافت کرده‌اند که «تد لاسو» در مجموع 20 نامزدی در رشته‌هایی مانند بازیگر نقش اول در سریال‌های کمدی، بازیگران برجسته برای یک سریال کمدی و کارگردانی برجسته برای یک سریال کمدی کسب کرده است. .

«Severance» در چندین رشته نیز نامزد شده است، از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال درام، که هر دو جان تورتورو و کریستوفر واکن نامزد دریافت جایزه شده‌اند. پاتریشیا آرکت همچنین نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن در یک سریال درام شد.

دیگر برنامه‌های اپل تی‌وی پلاس که نامزد دریافت کرده‌اند عبارتند از: «داستان لیزی»، «پاچینکو»، «اشمیگادون»، «نمایش صبحگاهی»، «پارک مرکزی»، «کاراوکه کارپول: سریال»، «مشکل با جان استوارت، “Foundation” و “SEE” با فهرست کامل موجود در وب سایت Emmys [PDF].

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا