بررسی تخصصی

اپل آزمایشگاه‌های تست ویژن پرو را به شهر نیویورک و سیدنی گسترش می‌دهد

اپل امروز اعلام کرد که آزمایشگاه‌های توسعه‌دهنده ویژن پرو خود را به شهرهای نیویورک، نیویورک و سیدنی استرالیا گسترش می‌دهد تا مکان‌های بیشتری را به توسعه‌دهندگان بدهد تا هدست جدید را با برنامه‌هایشان آزمایش کنند.

اپل آزمایشگاه‌های تست ویژن پرو را به شهر نیویورک و سیدنی گسترش می‌دهد
آزمایشگاه‌های توسعه‌دهنده ویژن پرو برای اولین بار در ماه آگوست راه‌اندازی شدند و به توسعه‌دهندگان این فرصت را می‌دهند تا هدست‌های Vision Pro را امتحان کنند تا برنامه‌های visionOS را قبل از عرضه‌ی دستگاه در سال آینده اصلاح کنند.

اولین آزمایشگاه‌های توسعه‌دهنده ویژن پرو محدود به کوپرتینو، لندن، مونیخ، شانگهای، سنگاپور و توکیو بودند، به این معنی که برخی از توسعه‌دهندگان اگر می‌خواستند بتوانند ویژن پرو را شخصاً امتحان کنند، باید مسافت‌های طولانی را طی کنند. به عنوان مثال، اپل به دلیل ارائه تنها یک نقطه آزمایشی Vision Pro در ایالات متحده مورد انتقاد قرار گرفت، زیرا مردم از سواحل شرقی باید تمام مسیر را تا کوپرتینو طی کنند.

با وجود آزمایشگاه توسعه دهنده Vision Pro که اکنون در نیویورک قرار دارد، توسعه دهندگان در سواحل شرقی ایالات متحده نیازی به سفر به این اندازه نخواهند داشت، همچنین توسعه دهندگان در استرالیا نیازی به سفر ندارند. هر توسعه دهنده ای می تواند برای حضور در آزمایشگاه Vision Pro اقدام کند، اما اپل هزینه سفر را بازپرداخت نمی کند.

در آزمایشگاه‌های توسعه‌دهنده ویژن پرو، هدست‌های ویژن پرو و ​​همچنین کمک مهندسان اپل به توسعه‌دهندگان کمک می‌کنند. آزمایشگاه‌ها فرصت‌هایی را برای آزمایش و بهینه‌سازی برنامه‌های ‌visionOS فراهم می‌کنند.

اپل همچنین کیت های توسعه دهنده Vision Pro را برای برخی از توسعه دهندگان ارسال کرده است، اما کیت های توسعه دهنده به تعداد محدود در دسترس هستند و اپل برنامه هایی را در اولویت قرار داده است که بهترین بهره را از ویژگی ها و قابلیت های Vision Pro ببرند.

توسعه دهندگان هنوز چندین ماه فرصت دارند تا قبل از راه اندازی هدست روی برنامه های ‌visionOS کار کنند، زیرا قرار است در اوایل سال 2024 در ایالات متحده عرضه شود.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا