بررسی تخصصی

اپل ویژن پرو احتمالا تا پایان سال 2024 در بریتانیا و کانادا، آسیا و بقیه اروپا به زودی راه اندازی می شود

ویژن پرو اپل قرار است اوایل سال آینده در ایالات متحده عرضه شود، و اپل در حال بحث در مورد بریتانیا و کانادا به عنوان دو بازار بین المللی است که تا پایان سال 2024 هدست واقعیت ترکیبی را دریافت می کنند، اگرچه “تصمیم نهایی گرفته نشده است”. ساخته شده است،” به گفته منابع به نقل از بلومبرگمارک گورمن.

اپل ویژن پرو در تئاتر استیو جابز
در آخرین گزارش خود، گورمن می گوید که اپل به دنبال ارائه Vision Pro به اروپا و آسیا است و مهندسان اپل در تلاش برای بومی سازی دستگاه برای فرانسه، آلمان، استرالیا، چین، هنگ کنگ، ژاپن و کره هستند.

طبق این گزارش، اپل ویژن پرو را از طریق فروشگاه آنلاین خود در ایالات متحده در اوایل سال 2024 قبل از گسترش آنلاین در سایر نقاط جهان به فروش خواهد رساند.

گفته می شود که اپل در حال آماده سازی عرضه خرده فروشی هدست Vision Pro خود در ایالات متحده است و برنامه هایی برای مناطق ویژه در فروشگاه ها در نظر گرفته است که مشتریان بتوانند با دستگاه جدید 3500 دلاری عادت کنند. در ابتدا انتظار می‌رود که اکثر فروشگاه‌ها به دلیل عرضه محدود و قیمت بالای دستگاه‌ها، تنها یک تا دو واحد نمایشی داشته باشند، و انتظار می‌رود اپل نوارهای سر و مهر و موم‌های نور را در اندازه‌های مختلف عرضه کند. از گزارش:

این شرکت مناطق ویژه ای را در فروشگاه ها با صندلی، واحدهای نمایشی هدست و ابزار به اندازه لوازم جانبی برای خریداران تعیین می کند. در حالی که دستگاه در همه تقریباً 270 مکان اپل در ایالات متحده فروخته خواهد شد، این شرکت در حال برنامه ریزی بخش هایی برای Vision Pro است که ابتدا در فروشگاه های مناطق اصلی – مانند نیویورک و لس آنجلس – قبل از عرضه در سراسر کشور برنامه ریزی می کند. آگاهی از طرح ها

به گفته گورمن، اپل از خریداران در فروشگاه‌ها می‌خواهد تا برای خرید ویژن پرو، مشابه استراتژی که در سال 2015 برای اپل واچ استفاده کرد، قرار ملاقات بگذارند. و از کاربران از قبل از طریق یک پورتال آنلاین برای هر گونه نسخه چشم پزشکی درخواست می شود تا لنزهای مناسب در دسترس باشد.

همچنین گفته می شود که اپل در حال توسعه یک برنامه آیفون است که سر افراد را اسکن می کند، علاوه بر این یک ماشین فیزیکی که اندازه گیری های مشابه را محاسبه می کند. به گزارش Gurman، از خریداران آنلاین نیز خواسته می‌شود که داده‌های نسخه چشم را آپلود کنند و از برنامه اسکن صورت برای تعیین اندازه مناسب لوازم جانبی استفاده کنند.

این گزارش می افزاید، اپل به دلیل تدارکات زنجیره تامین پیچیده و آموزش کارکنان درگیر در کار با دستگاه و مشاوره به مشتریان، پیش بینی همکاری با نمایندگی های شخص ثالث برای ارائه Vision Pro را حداقل تا سال 2025 ندارد.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا