بررسی تخصصی

طراحی بند سر ثانویه Apple Vision Pro هنوز نهایی نشده است

هنگامی که اپل در WWDC در ماه ژوئن از Vision Pro رونمایی کرد، اعضای مطبوعاتی که برای آزمایش این هدست دعوت شده بودند، توانستند از یک بند سر ثانویه اختیاری استفاده کنند که در بالای سر قرار می گیرد. این بند در ویدیوهای تبلیغاتی اپل برای دستگاه واقعیت ترکیبی مشاهده شد، اما در مواد بازاریابی آن هیچ اشاره ای به لوازم جانبی آن نشد.

ویژن پرو روی بند سر

هنوز از ویدیوی اصلی WWDC اپل که بند روی سر را در حال استفاده نشان می دهد

هدبند بافته‌ای که پشت سر می‌چرخد دارای یک صفحه تنظیم مناسب است، اما ممکن است یک هدبند برای برخی از کاربران به اندازه کافی راحت یا ایمن نباشد، به خصوص اگر قرار است دستگاه برای مدت زمان طولانی استفاده شود. بند ثانویه بالای سر وارد می شود.

اما ظاهرا اپل هنوز بند سر ثانویه را تنظیم نکرده است. بر اساس گزارش جدید توسط بلومبرگمارک گورمن، بند ثانویه پس از آزمایش مشخص شد که برخی از افراد با اندازه‌های بدن و سر کوچک‌تر برای بیش از نیم ساعت یا حدوداً حدوداً نزدیک‌تر از آن برای استفاده از هدست تلاش می‌کنند، معرفی شد. گورمن می‌گوید با این حال، طراحی تسمه هنوز نهایی نشده است.

یکی از اعضای مطبوعات که هدست را شخصاً در Apple Park امتحان کرد، بود MacRumors فیلمبردار دن باربرا دن در ویدیوی برداشت اولیه خود گفت: “بسیاری از مردم احتمالاً فقط با دیدن برخی از تصاویر مطبوعاتی این را نمی دانستند، اما گروه دیگری وجود دارد که بالای سر شما می رود.”

به نظر او، با بند اضافی متصل شده، ویژن پرو “از نظر وزن چندان دور از هدست های دیگر نیست”، اما “کار بسیار خوبی در پراکنده کردن آن وزن” و نه چندان سنگین جلوه دادن آن انجام می دهد. او افزود: “من فکر می کنم بیشتر مردم مایل به استفاده از آن هستند.”

اپل وزن ویژن پرو را فاش نکرده است، اما تصمیم اپل برای تخلیه باتری به یک بسته خارجی، نیاز به سبک نگه داشتن هدست را تا حد امکان برجسته می کند. اپل همچنین ظاهراً آگاه است که برخی از مشتریان ممکن است لباس‌هایی با جیب‌هایی که قابلیت نگهداری بسته باتری را دارند، نپوشند، بنابراین در نظر دارد از سازندگان لوازم جانبی بخواهد تا کیسه‌هایی برای شانه‌شانه‌ای ایجاد کنند.

به گفته گورمان، لوازم جانبی دیگری نیز در نهایت برای محافظت از دستگاه فروخته می شود:

این شرکت دریافته است که قسمت جلویی هدست ممکن است در معرض خط و خش باشد، اما احتمالاً مانند سایر محصولات خود، محافظ صفحه نمایش را به سازندگان شخص ثالث واگذار خواهد کرد. نگرانی دیگر: ترک خوردن شیشه جلو در صورت ورود کاربر به دیوار یا شی. برای کمک به جلوگیری از چنین حوادثی، اپل هشدارهایی را تعبیه کرده است تا افراد را از پوشیدن دستگاه در حین راه رفتن با سرعت معین بازدارد.

آخرین گزارش Gurman همچنین نشان می‌دهد که اپل قصد دارد تا پایان سال 2024 هدست ویژن پرو را در بریتانیا و کانادا عرضه کند و آماده‌سازی برای عرضه خرده‌فروشی پیچیده این دستگاه در اوایل سال آینده در ایالات متحده در مرحله پیشرفته است.

Rate this post

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا